Pridať inzerát

Provozní elektrikář - náborový příspěvek 100 000 Kč

Tereos TTD, a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Dobrovice
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 33 000 - 40 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte práci u stabilní společnosti s dlouholetou tradicí? Tereos TTD, a.s., třetí největší potravinářská společnost v ČR, výrobce cukru, lihu a pelet z cukrové řepy, hledá pro svůj závod Dobrovice nové kolegy/kolegyně na pozici:

„PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ “

Co od vás požadujeme:
- vzdělání SŠ/SOU elektro
- vyhlášku 50/78 Sb. (minimálně §6)

Oceníme, pokud budete:
- manuálně zručný, ochotný se dále vzdělávat, zodpovědný a spolehlivý
- časově flexibilní (v období výrobní kampaně práce na směny – POUZE 4 měsíce v roce; zbývající část roku ranní směna)
- umět se orientovat a číst v projektech (EPLAN)

Co na oplátku nabízíme:
- zaškolení při nástupu
- zajištění přezkoušení na podmínky platné v ČR (v případě platné vyhl.508/2009, §21-23)
- asistence při zajištění ubytování
- hrubá měsíční mzda až 40.000,- Kč (cca 8 €/hodinu)
- náborový příspěvek ve výši 100.000,- Kč (cca 4.000 €)
- 5 týdnů dovolené
- pracovní smlouva na 1.rok na dobu určitou s následným prodloužením na dobu neurčitou
Nadstandardní bonusový a sociální program:
- příspěvek na závodní stravování
- příspěvek na penzijní a životní připojištění
- příspěvek na dovolenou a na rekreaci dětí, firemní rekreační zařízení
- roční bonus, bonus za dosažení hospodářského výsledku
- vyrobený cukr až do výše 100 kg za rok
- stabilizační bonus, vánoční bonus
- příspěvek na volnočasové aktivity formou cafeterie
- příspěvek rodinám při narození dítěte a nástupu dítěte do 1. třídy ZŠ
- jubilejní odměny a další

Co bude Vaší náplní práce:
- provozní údržba elektro zařízení
- diagnostika a odstraňování závad
- spolupráce s externími dodavateli a společnostmi při opravách a revizích
- údržba veškerých technologií v objektu
- provádění testů, měření zajišťujících spolehlivé a efektivní fungování elektrického zařízení
- manipulace a zajišťování elektrického zařízení

Co ještě potřebujete vědět:
- místo výkonu práce: Dobrovice (okres Mladá Boleslav, Česká republika)
- nástup možný ihned nebo dle dohody

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Adresa společnosti

Palackého náměstí 1
Dobrovice

Kontakt

Kontaktná osoba: Věra Novotná
Tel.: +420 326 900 173
E-mail: poslať životopis