Pridať inzerát

Zamestnanec skladu a expedície

Teprofa Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lipany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 1 500 EUR/mesiacPríplatky za prostredie, kvalitu, výkon, dovolenkový príplatok, kvartálne odmeny.
  • Termín nástupu: ihneď alebo dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v sklade polotovarov a dielov strojárskej firmy. Preberanie materialu od dodávateľov, triedenie, ukladanie na palety, do regálov, označovanie, príprava výrobkov na expedíciu. Triedenie materiálov podľa projektov a výrobných položiek.
Znalosť strojárskych a zváracích výkresov výhoda.
Jednosmenná prevádzka.

Stabilná a rozvíjajúca sa firma.
Pravidelné platby, odmeny za výkon, odbornosť a kvalitu.
Teplé obedy na pracovisku, poskytujeme školenia BOZP, zdravotnú službu.
Poskytujeme pracovné oblečenie, Ochranné pracovné prostriedky

Pošlite profesný životopis, E-mailom, alebo telefónom si dohodneme stretnutie na prevádzke a pohovor pre výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, zámočník, zvárač

Vodičský preukaz

B

Znalosť a orientácia v technických výkresoch. Predchádzajúca technická prax alebo práca v skladoch je výhoda.

Strojárska výroba so zameraním na výrobu budúcich strojov a zariadení pre oblasť priemyslu a potravinárstva.
Zváranie, zámočnícke práce, obrábanie, lakovanie, montáže.
Rozširujeme výrobu, zváranie železa a nerezu, montáž strojov a výrobkov.
Prevádzka Teprofa Slovakia Lipany je dcérskou spoločnosťou firmy IMC Slovakia v Považskej Bystrici.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov