Pridať inzerát

Frézar CNC - Obrábač kovov

Teprofa Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešovský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 800 EUR/mesiac10-14 € pre SZČO podľa odbornosti, znalostí a výkonu príplatok za prostredie (+ 120 €) prémia podľa výkonu, kvality a množstva nadčasov platené nadčasy príspevok na dovolenku 2x 200 €
  • Termín nástupu: ihneď alebo dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obrábač kovov na frezovaciom centre MAZAK VTC-200. Dopĺňame obsluhu do bežiacej prevádzky a rozširujeme pracovisko obrobne. Znalosť strojárskych výkresov a postupov pre obrábanie, prípadne zaučíme. Práca s výkresmi, podpora od technologického teamu a programátorov. Dvojsmenná prevádzka.

Stabilná, rozvíjajúca sa firma.
Pravidelné platby, odmeny za výkon, odbornosť a kvalitu.
Teplé obedy na pracovisku, poskytneme školenia, BOZP, zdravotnú službu.
Poskytujeme pracovné náradie a pracovisko v novej zateplenej hale.

Rozširujeme strojársku výrobu a doplňujeme pracovisko CNC obrobne.
Pošlite profesný životopis, E-mailom, alebo telefónom si dohodneme stretnutie na prevádzke a pracovnú skúšku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2021 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, zámočník, obrábač kovov, CNC

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predchádzajúca prax výhoda.
Znalosť výkresov a postupov pre obrábanie, prípadne zaučíme. Práca na klasických strojoch alebo CNC technologii.

Strojárska výroba so zameraním na výrobu budúcich strojov a zariadení pre oblasť priemyslu a potravinárstva.
Zváranie, zámočnícke práce, obrábanie, lakovanie, montáže.
Rozširujeme výrobu, zváranie železa a nerezu, montáž strojov a výrobkov.
Prevádzka Teprofa Slovakia Lipany je dcérskou spoločnosťou firmy IMC Slovakia v Považskej Bystrici.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Teprofa Slovakia s.r.o.
Za traťou 1279
082 71 Lipany