Pridať inzerát

Obchodný zástupca pre Bratislavský kraj a okolie

TEPORE s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 2 500 EUR/mesiaczákladný plat + provízny systém
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného empatického a kreatívneho kolegu-obchodníka do nášho tímu, ktorého hlavnou úlohou bude prezentácia našich produktov a zvýšenie povedomia verejnosti o fúkaných prírodných izoláciách na našom trhu. Hlavnou náplňou práce je aktívne kontaktovanie zákazníkov v teréne za účelom ponúknutia a predaja našich služieb, získavanie nových klientov, komunikácia s klientami, odberateľmi.

• práca pre firmu so špecializáciou na prírodné stavebné materiály, špeciálne na fúkané
prírodné izolácie
• zaškolenie
• reálne nadštandardné finančné ohodnotenie založené na províznom systéme
• flexibilný pracovný čas
• stabilná a dlhodobá spolupráca
• zamestnanecké benefity, teambuilding
• auto, počítač, mobilný telefón, tablet, stravné lístky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie, stavebný odbor

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

práca s počítačom (Word, Excel) - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

uprednostňujeme prax v oblasti

• výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
• vysoké pracovné nasadenie
• pre zákaznícka orientácia
• organizačné schopnosti, zodpovednosť, flexibilita, empatia
• schopnosť reagovať na požiadavky klientov
• príjemné vystupovanie
• uprednostňujeme technické myslenie uchádzača

Firma TEPORE s. r. o. je slovenská obchodno-realizačná spoločnosť zameriavajúca sa na prírodné stavebné a tepelno-izolačné systémy. Špecializácia na fúkané prírodné izolácie.

Adresa spoločnosti

Kremnička 3
974 01 Banská Bystrica