Upratovačka na skrátený úväzok/ 5 hod denne /100 hod mesačne- miesto výkonu práce Pezinok

Tepolux s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pezinok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 480 EUR/mesiacpolročné odmeny ( 2x ročne polovica mesačnej mzdy )
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu obsadzujeme poziciu na trvalý pracovný pomer - upratovanie bytových domov v Pezinku.

práca denne od 9:00 do 14:00 alebo v iný dohodnutý čas(5 hodinovy pracovny cas)
zametanie, umývanie spoločných priestorov a schodísk, čistenie vstupných dverí utieranie prachu, 2x ročne umývanie okien

polročné odmeny podľa plnenia kvalitatývnych parametrov ( polovica mesačného platu )

životopis prosím zasielajte na email: tepolux@tepolux.sk, prípadne otázky na tel. čísle 0948337989

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

pracovitosť, prax v upratovacích prácach, zodpovedosť za zverené priestory na upratovanie, reportovanie vykonaných prác

Dynamická spoločnosť zameraná na upratovacie a čistiace služby, kladúca dôraz na kvalitu poskytovaných služieb a spokojnosť klientov a zamestnancov.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

Tepolux s.r.o.;
Za Hradbami 9
902 01 Pezinok