Pridať inzerát

Pracovník / pracovníčka Zákazníckeho centra

TEMPUS GROUP a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Staničné námestie, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 850 EUR/mesiac+ príplatky a prémie
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre pracovisko Zákaznícke centrum na autobusovej stanici hľadáme pracovníka, ktorého náplňou bude predovšetkým:
- spracovanie požiadaviek klientov
- vystavovanie dopravných kariet
- prijímanie hotovostných aj bezhotovostných platieb
- predaj cestovných lístkov pre medzinárodné a diaľkové linky
- vystavovanie faktúr a sprievodných účtovných dokladov
- poskytovanie informácií o autobusových spojeniach

Pre Zákaznícke centrum obsadzujeme viacero pozícií. Práca je vhodná aj pre vysokoškolákov na čiastočný alebo brigádnicky úväzok.

- práca v stabilnej spoločnosti
- kontaktná práca s ľuďmi
- možnosť kariérneho rozvoja a napredovania
- príjemný kolektív

Svoje životopisy prosím posielajte prostredníctvom stránky profesia.sk. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

www.eurobus.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Fakturácia - Mierne pokročilý
Pokladňa - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikačné zručnosti na vysokej úrovni
- Pro-zákaznícke správanie
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Počítačové znalosti na úrovni pokročilého užívateľa
- Základné ekonomické znalosti
- Schopnosť riešiť konfliktné situácie
- Schopnosť pracovať pod časovým tlakom

TEMPUS GROUP, a. s. - skupina spoločností podnikajúcich v oblastiach:
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Land Rover, Range Rover, Jaguar, Renault a Dacia
- Autorizovaný predaj a servis autobusov značky Irisbus, nákladných vozidiel Iveco a Tatra
- Dlhodobý a krátkodobý prenájom vozdiel v prevádzkach Centrum Mobility /Bratislava, Banská Bystrica, Košice/
- Prevádzkovanie prímestskej a medzinárodnej autobusovej dopravy Eurobus
- Prevádzkovanie mestského Garni hotela Tempus a rekračného hotela Eurobus Zemplínska Šírava
- Poľnohospodárstvo, živnočíšna výroba, chov lesnej zvery v JRD Rakovec
- Stavebné a terénne práce s využitím špecifickej techniky a technológií

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

TEMPUS GROUP a. s.
Rastislavova 110
040 01 Košice