Vodič autobusu pre Spišskú Novú Ves, Gelnicu, Krompachy, Levoču, Poprad

TEMPUS GROUP a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 930 EUR/mesiac+ príplatky, prémie a diéty
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie autobusovej dopravy v okolí Spišskej Novej Vsi

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

autobusová preprava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

doprava

Vodičský preukaz

D

Počet rokov praxe

1

- zodpovednosť
- psychická odolnosť
- komunikačný typ

TEMPUS GROUP, a. s. - skupina spoločností podnikajúcich v oblastiach:
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Land Rover, Range Rover, Jaguar, Renault a Dacia
- Autorizovaný predaj a servis autobusov značky Irisbus, nákladných vozidiel Iveco a Tatra
- Dlhodobý a krátkodobý prenájom vozdiel v prevádzkach Centrum Mobility /Bratislava, Banská Bystrica, Košice/
- Prevádzkovanie prímestskej a medzinárodnej autobusovej dopravy Eurobus
- Prevádzkovanie mestského Garni hotela Tempus a rekračného hotela Eurobus Zemplínska Šírava
- Poľnohospodárstvo, živnočíšna výroba, chov lesnej zvery v JRD Rakovec
- Stavebné a terénne práce s využitím špecifickej techniky a technológií

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

TEMPUS GROUP a. s.
Rastislavova 110
040 01 Košice