Vodič VZV alebo CXT. Mzda 1.340,- €. Zdarma ubytovanie. Nástupný bonus 150,- €.

TEMPO, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 996 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnaj sa u nás a získaj aj bonus za odporučenie známeho 150€!

• zásobovanie liniek na CXT ťahači
• príprava dielov na jednu súpravu spôsobom priameho nakladania
• identifikácia dielov prepočítaním s príslušného protokolu skladu
• nakladanie dielov do vozíka a následná vykladanie na určené miesto
• udržiavanie poriadku a čistoty vo vozíkoch pred naložením dielov
• dodržiavanie bezpečnosti pri práci podľa interných pravidiel a pracovných postupov
• 3 zmenená prevádzka

• základná mzda je 996 €/mesiac
• možnosť získať bonus za odporučenie známeho 150€ (ak odpracuje 1 mesiac)
• príplatok za dochádzku (mesačne) 50 € a (ročne) 30 €
• osobné hodnotenie do výšky 20%

Ďalšie benefity:

• ubytovanie pre zamestnancov ZADARMO
• ak je to potrebné papiere na CXT vybavíme ZDARMA
• možné zálohy po odpracovanom jedného týždňa - 50€
• možnosť čerpať finančný príspevok na stravu
• zabezpečená autobusová doprava (s príspevkom)
• dlhodobá práca so stabilným príjmom
• plná podpora koordinátora

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected] , alebo volajte na tel.č. +421905837178. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Jeden z popredných poskytovateľov prepravných a logistických služieb trhu. Spoločnosť začala ako jedna z prvých poskytovať medzinárodné expresné prepravné služby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

• skúsenosti na tejto pozícii výhodou, nie podmienkou
• platný preukaz VZV - neplatný obnovíme
• samostatnosť a zodpovednosť
• ochota pracovať na zmeny
• dobrý zdravotný stav

Navštívte nás na www.praca24.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov