Pridať inzerát

Vodič po EU do 3,5 t

TEMPO, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 820 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy 820,- Eur plus pohyblivá zložka a náhrady
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ochota vycestovať na dlhšiu dobu
- zodpovednosť za prepravu tovaru a jeho včasné dopravenie na miesto určenia
- dodržiavanie termínov nakládky a vykládky, pristavenia vozidla
- voľba optimálnych prepravných trás
- zodpovednosť za prepravovaný náklad
- vedenie záznamov o prevádzke vozidla, vedenie knihy jázd
- starostlivosť o zverené vozidlo, udržiavanie čistoty a dobrého technického stavu vozidla,
- zodpovednosť za servisné prehliadky vozidla
- dodržiavanie opatrení a predpisov v súlade s platnou legislatívou

- perspektíva dlhodobej spolupráce v slovenskej spoločnosti
- ponúkame a aj očakávame korektný prístup za jasne dohodnutých podmienok
- hlavný pracovný pomer so skúšobnou dobou

Informácie o výberovom konaní

Informácie o pracovnej ponuke na tel. čísle 0908 555 222

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Dopravná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax a skúsenosti v oblasti prepravy minimálne 3 roky
- schopnosť rýchleho rozhodovania sa a koncentrácie
- schopnosť dodržiavania stanovených postupov
- tímovosť, časová flexibilita, asertivita, samostatnosť
- zodpovednosť, korektný prístup a lojalita voči zamestnávateľovi
- morálna bezúhonnosť
- znalosť cudzieho jazyka výhodou
- aktuálne platný doklad o zdravotnej spôsobilosti

Navštívte nás na www.praca24.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov