Pridať inzerát

Ekonomický asistent/ka

TEMPO, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 834 EUR/mesiacmesačná zložka mzdy 834,- €, plus príplatky podľa skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava účtovných dokladov
- príprava podkladov pre externý a interný audit
- vypracovávanie a evidovanie interných predpisov a smerníc
- pripravovanie ekonomických podkladov, reportov a analýz pre vedenie spoločnosti
- komunikácia s odberateľmi, dodávateľmi, obchodnými partnermi
- personálna agenda
- pomoc pri rozvoji a implementácii účinných stratégií a postupov
- účasť na interných projektoch
- zabezpečenie chodu kancelárie, bežné administratívne činnosti

S našim automobilovým partnerom sa vyznačujeme stabilitou, istotou a zaujímavými sociálnymi benefitmi pre svojich zamestnancov.

TEMPO je priamo v závode s ústretovým tímom online 24/7.

Zašlite životopis alebo sa informujte na 0905 88 22 88, či nechajte odkaz SMS.

Úspešní idú s nami, rozhodnite sa správne.

Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Agentúra dočasného zamestnávania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Personalistika - základy
Mzdové účtovníctvo - základy
Human - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť, presnosť, samostatné a logické myslenie, organizačné schopnosti
- flexibilita, zodpovednosť
- schopnosť pracovať pod stresom

TEMPO je jednotkou medzi poskytovateľmi personálnych služieb viac ako 27 rokov doma i vo svete. A vďaka skúsenostiam tvoríme procesy, či nastavujeme partnerom stratégie - vývoj nezastavíte. Ale sme najmä slovenskou spoločnosťou pre ľudí, kde ich spokojnosť je skutočne najdôležitejšia. Preto komunikujeme vždy otvorene, úprimne a s rešpektom k ich potrebám. Veríme, že korektným a priateľským prístupom vytvárame vzájomnú dôveru a chránime ich istoty.

Individuálny prístup na prvom mieste, a preto vieme ponúknuť viac ako ktokoľvek iný.

... za každou úspešnou firmou stojí spokojný zamestnanec.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TEMPO spol. s r.o.
Bratislavská 4051/40
01841 Dubnica n/Váhom