Pridať inzerát

Čašník/Čašníčka-TPP, brigáda

TEMPO Pubs&Services s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestie Slobody, Kysucké Nové Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,6 EUR/hod.Mzda od 4,00€/hod.netto. Výška mzdy závisí od skúsenosti a praxe uchádzača.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná starostlivosť o zákazníka. Prijímanie,príprava a servírovanie objednávok alko a nealko nápojov, kávy a občerstvenia podľa požadovaného štandardu. Práca s reg. pokladňou. Udržiavanie prevádzky v čistote a poriadku.

Stravné lístky. Príplatky za prácu nad čas. Vianočné odmeny.

Do pivárne Tempo Pub Kysucké Nové Mesto hľadáme čašníka/čašníčku na trvalý pracovný pomer aj sezónnych brigádnikov so zaujímavým finančným ohodnotením a ďalšími skvelými benefitmi. Ak Ťa baví práca s ľuďmi a chceš rozšíriť portfólio svojich skúseností o gastro oblasť, si na správnej adrese.
Bližšie informácie na t.č.: 0918660806

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastro

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Zodpovednosť, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, aktívny prístup k práci

Spoločnosť TEMPO Pubs&Services s. r. o. je dynamicky rozvíjajúcou sa spoločnosťou. Pôsobí aktívne na trhu od roku 2016 v oblasti gastronómie. Prevádzkuje piváreň a záhradnú terasu v Kysuckom Novom Meste.