Pridať inzerát

Marketingový špecialista (online)

Temperance Slovensko spol s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Krasovského, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 EUR/mesiacZaujímavé odmeny a bonusy na základe výkonu a skúseností.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za online:
- správa web stránky
- správa sociálnych sietí (FB, IG, YT) - tvorba príspevkov a správa kampaní
- správa a tvorba videí – YT kanál
- správa online reklamy - Google a pod.
- príprava a posielanie newslettrov
- príprava blogov k aktuálnym témam

Zodpovednosť za prezentácie a školenia zákazníkov:
- príprava prezentácii a školení pre zákazníkov
- školenie zákazníkov na území celého Slovenska
- príprava prezentácii pre obchodné zástupkyne/zástupcov
- prezentácie produktov na promo akciách

Spolupráca pri tvorbe katalógov, letákov, marketingových materiálov a pod.

- práca v stabilnej rodinnej firme, vo výbornom kolektíve – už od roku 1995 rokov na trhu
- osobný prístup, vzájomná podpora a spolupráca, ocenenie dobrej práce
- možnosť pracovať samostatne, zmysluplná práca s vplyvom na konkrétne aktivity
- služobný notebook a telefón

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám štruktúrovaný životopis s Vašimi doterajšími pracovnými skúsenosťami .
Budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov.
Po ukončení výberového konania budú všetky CV neúspešných uchádzačov zlikvidované v zmysle zákona o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

19.12.2021 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kozmetika - predaj

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

- vášeň pre krásu a zdravie
- samostatnosť, zmysel pre detail a zodpovedný prístup
- schopnosť doťahovať veci do konca
- prezentačné a komunikačné schopnosti
- nadšenie pre marketing, médiá, nové technológie
- tvorba online videí
- prehľad v aktuálnych trendoch online marketingu
- znalosť správy sociálnych sietí – FB, IG, YT
- skúsenosť práce alebo absolvované školenia s platformami Google (Analytics, GTM a pod.), Business Manager, Creator
- znalosť práce s nástrojmi Microsoft Office – Excel, PowerPoint, Word, Outlook
- znalosť niektorých grafických programov výhodou

Spoločnosť TEMPERANCE SLOVENSKO spol. s r.o. pôsobí na našom trhu už od roku 1995.
Ponúka široký sortiment kozmetických výrobkov:
• vysokokvalitnú pleťovú kozmetiku pre všetky vekové kategórie, mužovi i ženy, dovážanú z Južnej Kórei, ale i európskeho regiónu
• kabinetné balenia pre profesionálov
• pleťové ampulky a výživné esencie pre všetky vekové kategórie
• očné a pleťové esenciálne masky
• telovú a vlasovú kozmetiku
• kozmetické doplnky a dekoratívnu kozmetiku
Obchodne pracujeme systémom priameho predaja, pričom naša firma ponúka výrobky nielen konečným spotrebiteľom, ale aj kozmetickým a masážnym salónom, lekárňam a prevádzkam zdravej výživy aj vo väčších kabinetných baleniach.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Novotná
Tel.: +421915748410
E-mail: poslať životopis