Jedinečná nabídka práce v Řecku - vycestujte ještě dnes! (Specialista podpory zákazníků)

Teleperformance Česká republika

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Grécko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PŘEMÝŠLÍTE O ZMĚNĚ A HLEDÁTE NOVÝ PRACOVNÍ IMPULS?

Láká Vás poznat něco zcela nového a mít čas i na zábavu?

A napadlo Vás někdy, že byste mohli pracovat v Řecku, kde potřebují právě Vás - rodilé mluvčí slovenštiny?

Hledáme slovensky hovořící pro práci přímo v srdci Řecka, v Athénách! Získáte nezapomenutelné zážitky, zkušenost k nezaplacení a spolupráci se super mezinárodním kolektivem v cizině!
Mimo jedinečnou šanci na dlouhodobý pobyt v lokalitě, kterou každý z nás zná jako dovolenkový ráj, se navíc zdokonalíte v angličtině a můžete se naučit i dalšímu jazyku – řečtině. V Teleperformance budete pracovat pro zaměstnavatele, který je leaderem ve svém odvětví a který získal uznávané ocenění „Great place to Work“.

Spojte se s námi ještě dnes a my Vám pomůžeme stát se součástí Teleperformance Greece!

Co bude Vaší hlavní pracovní náplní:

Přijímání telefonických hovorů, odbavování jednotlivých požadavků, péče a podpora zákazníků – vše ve SLOVENŠTINĚ! (TP Greece kupříkladu pracuje pro projekty jako Microsoft, Canon, Netflix, Volkswagen, Audi a mnoho dalších)
Evidence a zpracování dotazů zákazníků
Související administrativní činnost (vyřizování emailů, CHAT..)

Jak vypadá náš ideální kolega:

  • Je komunikativní, týmový hráč, který dokáže přijímat zpětnou vazbu
  • Chápe práci v zahraničí jako motivaci a dobrodružství zároveň, dobrá nálada a nadhled je to co udělá každé začátky vždy snazší
  • Má angličtinu na min. úrovni B1 (aby zvládl úvodní školení i komunikaci s týmem)
  • Zvládne základní práci na počítači

A co za to?

  • Měsíční mzda od 1 000€ + až 280€ na měsíčních bonusech dle typu projektu
  • Hrazená letenka do Řecka, transfer z letiště na hotel
  • Hrazené ubytování v hotelu po dobu prvních 14 dní, další 2 měsíce hrazené ubytování v apartmánech, následná asistence a realitní služby při hledání dlouhodobého pronájmu/ubytování
  • Po dobu spolupráce hrazené zdravotní pojištění a úhrada COVID testu po příjezdu
  • Hlavní pracovní poměr (plný úvazek – 8h denně, 5 dní v týdnu), první kontrakt na 3 měsíce, následně možnost prodloužení
  • Máte také nárok na 3 extra bonusy za rok – Vánoce (1 plný plat), Velikonoce (1/2 platu), Dovolené (1/2 platu).
  • a mnoho dalších benefitů

Máte jakoukoliv otázku? Chcete se dozvědět více? Ozvěte se zcela nezávazně, vše s Vámi rádi probereme telefonicky.

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie