Pridať inzerát

Šance pro němčináře v České republice! + 1500 EUR bonus

Teleperformance Česká republika

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Pardubice, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 980 - 1 450 EUR/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Umíte německy, baví Vás komunikace a hledáte uplatnění?

Chtěli byste si vyzkoušet život v nové zemi, která je Vám kulturně velmi blízko?

Láká Vás zázemí globální společnosti, kde se ale budete zároveň cítit jako doma?

Pak čtěte dál, tahle práce je totiž přesně pro Vás!!

Náš projekt stále roste, a tak do našeho pardubického týmu hledáme posily! Že jsou Pardubice z ruky? I s tím pomůžeme! Pokud byste se museli za prací stěhovat, dostanete od nás pěkných 600 EUR do začátku, ať je stěhování bez starostí.

A co že je to vlastně za práci? Budete pracovat jako Specialisté zákaznické podpory pro největší světový E-shop. Pro tuto renomovanou značku působící především na evropsko-americkém kontinentu obsluhujeme německý trh a volajícím zákazníkům pomáháme s dotazy ohledně jejích objednávky, účtu, nebo třeba reklamací, naše zákaznická linka není prodejní.

POKUD SE PŘIPOJÍTE K NEJBLIŽŠÍMU ŠKOLENÍ, KTERÉ ZAČÍNÁ V PARDUBICÍCH 17.5.2021 nebo 14.6.2021, MÁTE JEDINEČNOU ŠANCI ZÍSKAT NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 1 500 EUR!

CO NABÍZÍME?

  • z velké části samostatnou, zodpovědnou práci, která Vám bude přinášet radost a také zajímavé finanční ohodnocení, zároveň stabilitu, jistotu a potenciál profesního růstu do budoucna

  • mzdu až 1 450 EUR (budeme s Vámi kontinuálně pracovat, abyste si na variabilní složce sáhli co nejvýše)

  • první smlouvu na rok, následně možnost prodloužení

  • možnost zvolit si formu úvazku 20-40 hodin týdně dle Vašich možností

  • 5 týdnů dovolené

  • stravenky ve výši 90 Kč (3,50 EUR)

  • zvýhodněné telefonní tarify pro Vás i rodinné příslušníky

  • propracované plně hrazené 3 týdenní školení

  • mezinárodní tým, kde se k sobě chováme otevřeně a s respektem

  • bonusy za věrnost i za doporučení dalšího zaměstnance

  • karty Multisport a Makro

  • občerstvení na pracovišti, kafeterie, firemní akce a mnoho dalšího...

JAK BY MĚL VYPADAT NÁŠ NOVÝ KOLEGA?

- umí německy minimálně na úrovni B2
- rád komunikuje, a to převážně na telefonu, ale i prostřednictvím emailů a chatu
- je flexibilní (pracujeme na směny od pondělí do pátku, 7 - 21h, víkendy jsou volné)
- má základní PC dovednosti, vše ostatní naučíme

Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala, neváhejte se ozvat. Rádi Vám po telefonu sdělíme více detailů a v případě dalšího zájmu se domluvíme na online nebo osobním pohovoru.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano