Pridať inzerát

Konzultant/ka Microsoft Dynamics 365 Business Central

Telegrafia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kežmarok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 500 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od skúseností
  • Termín nástupu: 9.12.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Člen/ka projektového tímu, ktorý tvorí riešenia v ERP systéme MS Dynamics 365 Business Central podľa požiadaviek zákazníka. Ponuka je určená aj pre absolventov.

Miesto výkonu práce - práca bude vykonávaná na pracovisku u zákazníkov v Kežmarku a okolí, aj v sídle firmy v Košiciach, práca si vyžaduje cestovanie.

Náplň práce:
- Identifikácia a analýza požiadaviek zákazníka
- Návrh riešenia pre zákazníka
- Implementácia riešenia na základe schváleného návrhu
- Testovanie funkčnosti implementovaného riešenia
- Spracovanie analytických podkladov pre programátorov
- Technická podpora/konzultácie zákazníkom
- Tvorba používateľskej dokumentácie
- Telefonické konzultácie
- Helpdesk podpora
- Školenia používateľov
- Predpredajná podpora, prezentácia riešenia a systému pre zákazníkov

- Stabilná práca, možnosť reálnej zodpovednosti a rastu
- Príjemné pracovné prostredie a moderné priestory v širšom centre mesta
- Priateľská atmosféra
- Skúsený, ambiciózny tím
- Vzdelávanie a profesionálny rast
- Certifikácia priamo na pracovisku
- Výuka anglického jazyka v priestoroch spoločnosti počas pracovnej doby
- Mobilný telefón aj na súkromné používanie
- Multisport karta, účasť na Medzinárodnom maratóne mieru
- Pružná pracovná doba s možnosťou home office po zaškolení
- Deň plateného voľna navyše 31.12.
- Príspevok na dochádzanie do zamestnania (14 km a viac)
- Parkovanie v areáli firmy
- Utužovanie kolektívu na teambuildingu, na túre či pri pive
- Sociálny program spoločnosti (Junáles nie len pre deti, Novoročný večierok, Mikuláš, pod..)

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, zašlite nasledovné podklady (výhradne e-mailom):
- pracovný životopis
- motivačný list
- iné podklady (referencie, certifikáty, atď.), ktoré uznáte za vhodné.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

procesný manažment, výroba, sklady, logistika, ekonomické vzdelanie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - Základy
Microsoft Dynamics 365 Business Central - Základy
Microsoft Visio - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Základy
Microsoft Power BI - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Znalosť podnikových procesov vo výrobných spoločnostiach je veľkou výhodou.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

proaktívny prístup k riešeniu zverených úloh,
analytické a procesné myslenie,
komunikatívnosť, kreativita a samostatnosť,
príjemne a profesionálne vystupovanie,

Svetový líder na trhu varovných, vyrozumievacích a monitorovacích systémov a informačných technológií. Naše produkty nájdete v 90 krajinách sveta na všetkých obývaných kontinentoch.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov