Pridať inzerát

Software developer - programátor

Telegrafia, a.s.

  • Miesto práce: Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 800 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od stupňa odbornosti a skúseností
  • Termín nástupu: dohodou/ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho dynamického ERP tímu hľadáme šikovného programátora pre zaujímavé interné a externé projekty pri nasadzovaní ERP systému Dynamics 365 Business Central.
Popis práce:
- programovanie nových funkcionalít podľa zadania
- konzutlácie a úzka spolupráca s konzultantmi
- navrhovanie riešení
- programovanie tlačových výstupov
- testovanie vlastnej práce
- integrácia systému s inými systémami podľa požiadavky
- programovanie Extensions

Výhodou je znalosťou SQL a C/AL jazyka. Plne zaškolíme na prácu so systémom MS Dynamics NAV/Business Central, stačí chuť a motivácia k práci.

- Stabilná práca, možnosť reálnej zodpovednosti a rastu
- Príjemné pracovné prostredie a moderné priestory v širšom centre mesta
- Priateľská atmosféra
- Skúsený a ambiciózny tím
- Vzdelávanie a profesionálny rast
- Výuka anglického jazyka v priestoroch spoločnosti
- Mobilný telefón aj na súkromné používanie
- Multisport karta, účasť na Medzinárodnom maratóne mieru
- Pružná pracovná doba aj s možnosťou home officu po zaškolení
- Deň plateného voľna navyše 31.12.
- Príspevok na dochádzanie do zamestnania (14 km a viac)
- Parkovanie v areáli firmy
- Utužovanie kolektívu na teambuildingu, na túre či pri pive
- Sociálny program spoločnosti (Junáles nie len pre deti, Novoročný večierok, Mikuláš, pod..)

Ak vás ponuka zaujala, zašlite nám váš životopis v anglickom alebo slovenskom jazyku. Informovať o ďalšom postupe vás budeme emailom alebo telefonicky. Výberové konanie prebehne v 2 kolách. Prvé kolo je bez účasti uchádzačov. V druhom kole, kde budú pozvaní iba vybraní uchádzači, prebehne osobný pohovor a odborný test.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý
SQL - Pokročilý
Windows PowerShell - Základy
Microsoft Azure - Základy
Web Services - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť samostatnej a tímovej práce
- analytické myslenie
- zodpovedný a aktívny prístup k práci
- motivácia učiť sa nové IT technológie

Svetový líder na trhu varovných, vyrozumievacích a monitorovacích systémov a informačných technológií. Naše produkty nájdete v 90 krajinách sveta na všetkých obývaných kontinentoch.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov