Pridať inzerát

Skladník/vodič vzv

TEDY SK, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Český Krumlov, Česko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 160 Kč/hod.nástupná mzda 134 CZK/hod. netto, po skúšobnej dobe 156 CZK/hod. netto
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava materiálu pre výrobu
rozvoz materiálu na výrobné oddelenia
vykonávanie čiastkových inventúr
zvoz prázdnych prepraviek a obalov
dodržiavanie časového harmonogramu
dodržiavanie stanovených pracovných postupov

Možnosť dlhodobého zamestnania v rastúcej a perspektívnej spoločnosti,
Zabezpečené ubytovanie,
Možnosť práce nadčas,
Možnosť čerpania záloh,
Dennodenná starostlivosť koordinátora,
Príplatok za poobednú zmenu 20 CZK/hod., za nočnú zmenu 60 CZK/hod.

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite Váš životopis e-mailom, na dole uvedený kontakt. V prípade ďalších otázok nás kontaktujte aj telefonicky. Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň udelujete súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

skladník, vodič vzv

Počet rokov praxe

1

Manuálna zručnosť
Dobrý zdravotný stav
Ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke
skúsenosť na pozícií skladník, vodič vzv výhodou
osvedčenie na vedenie vysokozdvižných vozíkov výhodou

Pred 15 rokmi začal tím majiteľa Ing. Radka Svobodu, MBA svoje aktivity v oblasti audítorskej činnosti a účtovníctva, aby v roku 2020 vďaka svojej cieľavedomosti a profesionalite práve RS Investment Group zastrešovalo portfóliu niekoľkých samostatných spoločností s fungovaním na medzinárodnom trhu.

Vedenie RS Investment Group verí v budovanie kvalitných vzťahov postavených na hodnotách dôvery, profesionality a otvorenosti.

RS IG je pre Vás strategickým partnerom pre efektívnu realizáciu vašich vízií a s ohľadom na maximalizáciu obchodného potenciálu a jeho výnosov.

Práve na ľuďoch a vzťahoch sa spoločnosť RS IG zakladá najviac.

Nech už sa jedná o zaistenie ľudských zdrojov formou agentúrnej práce, zaistenie chodu výrobných celkov prostredníctvom outsourcingu alebo odborného poradenstva so znalosťami procesov a obchodných skúseností.

Filozofia „FAIR FOR ALL“ – „FÉROVO PRE VŠETKÝCH“ je potom nastavená nie len vnútri spoločnosti, ale aj v odboroch, ktorým sa jednotlivé divízie venujú.

Adresa spoločnosti

Klincová 37/B
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ján Ogurčák
Tel.: +421800726787
E-mail: poslať životopis