Pridať inzerát

Obchodná referentka v administratíve

Technotherm Slovakia k.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolný Kubín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 834 - 965 EUR/mesiacZákladná mzda závisí od praxe a teoretických vedomostí. K základnej mzde obdrží zamestnanec i pravidelnú mesačnú výkonovú prémiu vo výške max. 96 EUR
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívna referentka plní úlohy v oblasti personálneho manažmentu, nákupu, distribúcie a logistiky. Zároveň pomáha pri vybavovaní zákaziek a vedení účtovníctva. Okrem toho je zodpovedná za organizáciu kancelárie a preberá všeobecné sekretárske a iné projekčné činnosti.

Operatívne úlohy:
• evidovanie objednávok, zhotovovanie dodacích listov a zaúčtovávanie objednávok
• organizácia logistiky
• sekretárske práce, vybavovanie pošty, telefonovanie, prijímanie návštev
• digitalizácia a spravovanie obchodných dokladov
• kontrola a spravovanie prijatých faktúr
• pomoc pri vedení účtovníctva, napr. predkontácia nákladových stredísk,
predkontácia vecných účtov, vedenie pokladnice
• pomoc pri personálnych záležitostiach, napr. pomoc pri prijímaní nových
zamestnancov, evidencia pracovných odevov, organizácia stravných lístkov, kontrola
a spravovanie základných údajov o zamestnancoch a dynamických dát v systéme na
efektívnu organizáciu času (napr. AVERO), pomoc pri mzdovom účtovníctve.
• nákup kancelárskych potrieb, prevádzkového materiálu a pod.
• pomoc pri manažmente zmlúv (kontrola lehôt a pod.)
• projekčná činnosť

Strategické úlohy:
• účasť na pravidelnej komunikácii podľa pokynov manažmentu a vedenia
• spolupráca pri „efektívnom riešení problémov“ a vypracúvaní štandardov v
administratíve
• presadzovanie pokynov v oblasti bezpečnosti práce, kvality, čistoty a poriadku v
príslušnom závode, dodržiavanie prevádzkového poriadku (nariadenia týkajúce sa
fajčenia, alkoholu, pracovnej doby, prestávok…)

• mesačná prémia za výkon
• pravidelná ročná prémia
• ročné prispôsobenie základného platu inflácií
• možnosť kariérneho postupu, zabezpečenia školenia a ďalšieho vzdelávania
• práca v medzinárodnej spoločnosti
• podpora od slovenského vedúceho
• príjemné pracovné prostredie a kolegovia
• stabilný príjem

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva

Počet rokov praxe

2

• schopnosť pracovať v tíme i spolupracovať s inými
oddeleniami
• schopnosť konštruktívne komunikovať
• svedomitosť
• zodpovednosť a spoľahlivosť
• flexibilita
• schopnosť pracovať v tíme
• aktívny a pozitívny prístup k práci

Rastúce zaťaženie konštrukčných súčiastok a zvyšujúce sa kvalitatívne nároky vyžadujú odborné a vysokohodnotné tepelné spracovanie. Technotherm je už 30 rokov medzinárodne známym a spoľahlivým partnerom uznávaných firiem v automobilovom priemysle a v oblasti konštrukcií zariadení a náradí pri technickom tepelnom spracovaní.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Homolayová
Tel.: +49716198400565
E-mail: poslať životopis