Pridať inzerát

Personalistka

TECHNOMONT s.r.o., Stanča

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 700 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.10.2020
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vyhľadávanie a selektovanie uchádzačov o zamestnanie
* vedenie evidencie uchádzačov
* príprava dokumentácie pri nástupoch a výstupoch zamestnancov/živnostníkov
* príprava a uzatváranie pracovných zmlúv, resp. zmlúv so živnostníkmi
* kontrola platnosti školení, resp. zabezpečenie školenia pracovníkom
* kontrola a spracovanie dochádzky pracovníkov
* mesačné reporty z dochádzky pracovníkov
* spracovanie podkladov pre mzdové účtovníctvo
* ďalšie administratívne úkony podľa požiadaviek vedenia spoločnosti

* priateľský a príjemný kolektív
* práca v stabilnej spoločnosti
* vianočné večierky
* pitný režim
* mobilný telefón
* po skúšobnej dobe možnosť zvýšenia platu

Všetkým kandidátkam ďakujeme za reakcie. Vážime si, že prejavíte záujem o ponúkanú pracovnú ponuku.
Dovoľujeme si Vás upozorniť, že v prípade väčšieho počtu došlých životopisov budeme kontaktovať len vybrané uchádzačky, ktoré telefonicky oslovíme s pozvaním na osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2020 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

min.1 rok

* veľmi dobré komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
* optimisticky naladená osobnosť
* samostatnosť a proaktívny prístup
* organizačné schopnosti (najmä schopnosť zorganizovať si vlastný čas)
* lojálnosť voči spoločnosti

Spoločnosť TECHNOMONT, s. r. o. Stanča vznikla v roku 2001. Sme spoločnosťou s dlhoročnými skúsenosťami a tradíciou za ktorú stojí skúsený kolektív spolupracovníkov, ktorí sa už v minulosti zaoberali montážou, rekonštrukciou a opravou technologických celkov ako aj modernizáciu výrobných zariadení. V našich radoch máme skúsených zváračov, zámočníkov, montérov, potrubárov, ktorí vykonávajú práce v rámci SR a ČR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

L. Novomeského 1
040 01 Košice