Pridať inzerát

Skladník - vodič VZV

TECHNOMETAL, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bytča
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupná tarifa 3,70 Eur brutto + variabilná mesačná zložka 150 EUR + dochádzkový bonus 50 Eur a motivačný 20 Eur, príplatky podľa Zákonníka práce. Preplácaná práca nadčas.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a výdaj materiálu v sklade,
- kontrola dodacieho listu, označovanie materiálu a jeho príprava pre výrobu podľa vyskladňovacieho zoznamu,
-presun materiálu z výroby do skladu, presun v rámci skladov,
- udržiavanie poriadku v skladových priestoroch a pod.
-práca v trojzmennej prevádzke

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Nástupná tarifa 3,70 Eur brutto + variabilná mesačná zložka 150 EUR + dochádzkový bonus 50 Eur a motivačný 20 Eur, príplatky podľa Zákonníka práce. Preplácaná práca nadčas.

- stravné lístky v hodnote 3,60 EUR/1 ks pri práci v 8-hodinových zmenách plne hradené zamestnávateľom
- letný a zimný bonus

Vašu žiadosť a životopis zašlite poštou alebo e-mailom na adresu spoločnosti, zároveň uveďte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v databáze spoločnosti TECHNOMETAL spol. s r.o. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

- oprávnenie na vedenie VZV typu I. W1 výhodou,
- prax s prácou v sklade výhodou
- skúsenosti s elektrickým vozíkom s výsuvným stĺpom výhodou,
- zodpovednosť, včasnosť plnenia zadaných úloh, samostatnosť, flexibilita, odolnosť voči stresu a náročným podmienkam

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a riešením skladovacích regálových systémov určených pre veľké obchodné distribučné centrá a patrí medzi popredných európskych dodávateľov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hlinická cesta
014 01 Bytča