Pridať inzerát

Obchodný zástupca - Žilinský kraj

TECHNOMAX, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 1 500 EUR/mesiac750€ fix + motivujúca neobmedzená provízia
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo u nás budete robiť ?

- vyhľadávať nové obchodné príležitosti, klientov, zákazníkov
- pravidelne navštevovať a starať sa o zverených zákazníkov
- sledovať a rozširovať portfólio produktov u zákazníkov
- získavať objednávky a kontrakty
- navrhovať klientom riešenia podľa ich vlastnej potreby a spokojnosti
- budovať dlhodobé vzťahy s klientmi a ich vysokú spokojnosť
- rozvíjať sa po obchodnej a osobnostnej stránke
- komunikovať so svojimi klientmi, kolegami a nadriadenými

- fixná mzda, bonusy, motivujúci provízny systém s jasnými pravidlami bez hornej hranice
- automobil aj na súkromné účely
- vzájomná podpora a priateľská spolupráca v rámci tímu
- kvalitné zaškolenie, individuálny prístup, podpora v rozvoji osobnostného rastu, školenia obchodných zručností
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- sick days
- firemné akcie a podujatia
- zamestnanecké zľavy

Životopis a motivačný list zasielajte do 27.10.2021 na doleuvedený kontakt.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod, technik

Čo od vás očakávame ?

- chuť pracovať a učiť sa
- vyjadrovacie a komunikačné schopnosti
- proklientsky prístup
- zdravé sebavedomie
- zodpovedný prístup k zvereným úlohám
- samostatnosť

Spoločnosť TECHNOMAX s.r.o., založená v roku 2019, je úspešným pokračovateľom v príbehu silného distribútora náradia a nástrojov. Spoločnosť ponúka širokú škálu náradia, nástrojov, spojovacieho materiálu a osobných ochranných prostriedkov. Našimi zákazníkmi sú najmä priemyselné podniky a profesionálny remeselníci.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov