Všeobecný operátor. Príspevok na dopravu a možnosť získať bonus až do výšky 145% svojho platu!

TECHNOGYM E.E., s. r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Malý Krtíš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR/hod.Minimálna mzda po skúšobnej dobe už od 840€. • Osobné hodnotenie až 174 €/mesačne (1 €/hod.) • Tímový bonus max. do výšky 30% základnej mzdy. • Navyše môže každý zamestnanec získať vo vysokej sezóne za odpracované soboty až 110€ (okrem príplatkov za prácu v sobotu a príplatkov za nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas) • A to nie je zďaleka všetko!
  • Termín nástupu: 1.7.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš širokú možnosť uplatniť sa ako všeobecný operátor.

Tvojou náplňou práce budú:
• Činnosti príslušné pre ponúkanú pozíciu a vykonávané podľa pracovných inštrukcií
• Kontrola strojov, vizuálna kontrola každého kusa
• Vypĺňanie sprievodnej výrobnej dokumentácie v prípade potreby
• Manipulácia s materiálom
• Dodržiavanie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci
• Dodržiavanie pracovného poriadku, pracovných inštrukcií, procedúr a disciplíny

• Príspevok na dopravu pre všetkých kmeňových zamestnancov za každý odpracovaný deň a v závislosti od vzdialenosti pracoviska (pri 21-dňovom mesiaci až 105 €/mesačne)
• 13. a 14.plat až do výšky 145% v sledovanom období
• Technogym day (podľa rozhodnutia zamestnanca až do 6 dní voľna ročne)
• Celoročný vstup do posilňovne v areáli spoločnosti TECHNOGYM E.E. aj pre tvojho hosťa
• Celoročný vstup do krytej plavárne a posilňovne vo Veľkom Krtíši a Aquatermal Dolná Strehová 20% zľava
• Stravovanie vo firemnej reštaurácii a stravovacia karta nabíjaná na kvartálnej báze
• Príspevok pri narodení dieťaťa 100€
• Príplatky nad rámec Zákonníka práce
• Vernostný bonus od 75€ do 375 € (lojalita)
• Poistenie obsluhy VZV 50%
• Referral program
• Odborné školenia
• Športové a sociálne aktivity

Benefity po 2 rokoch:
• Príspevok na rekreáciu max. 275€
• Príspevok na športovú činnosť dieťaťa max. 275€

Mimoriadne bonusy za odpracované soboty až do 110€

Benefit po 10 rokoch:
• Kapitálové životné poistenie až do výšky 1000€ ročne

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu.
Oslovovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

• manuálna zručnosť (podmienka)
• skúsenosť s pneumatickým náradím (výhodou)
• priestorová predstavivosť
• presnosť až precíznosť
• orientácia na prácu v tíme
• flexibilita a chuť učiť sa

Vodičský preukaz výhodou.

Technogym je svetovým lídrom v realizácii inovatívnych riešení pre WELLNESS/ zdravý životný štýl. Ak každý deň trénuje na našom zariadení 50 miliónov ľudí na svete, nie je to len otázka náhody. Sme svetovými odborníkmi na pohyb, či už pre fitness, zdravie alebo šport. Do viac ako 100 krajín sveta sme priniesli wellness prostredníctvom pohybu na tisíce miest po celom svete. Sme oficiálnym dodávateľom Olympijských a Paraolympijských hier od Sydney 2000, Atény 2004, Turín 2006, Peking 2008 , Londýn 2012 , Rio de Janeiro 2016. Tento rok je Technogym sponzorom OH Tokyo 2021.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Žofia Hudecová
E-mail: poslať životopis