Pridať inzerát

Trainee na oddelenie inžinieringu

TECHNOGYM E.E., s. r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Malý Krtíš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,16 EUR/hod.5,16 € nástupná mzda ( 4,69€ zákl. hod. mzda + 0,47€ 10% tímový bonus) + mesačná variabilná zložka (osobné hodnotenie a tímový bonus nad 10%)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našich radoch privítame abslolventa VŠ technického alebo strojárskeho zamerania,
ktorý si plne uvedomuje, že získanie univerzitného diplomu je len odrazovým mostíkom
pre získavanie ďalších vedomostí, skúseností a zručností.

Hľadáme človeka, ktorý rád:
• rozmýšľa logicky, strategicky a s nadhľadom
• pracuje s excelom, powerpointom aj iným softwarom
• komunikuje anglicky, prípadne aj taliansky

Tvojou úlohou bude:
• detailná a precízna analýza dát
• participovať pri tvorbe technologických postupov a pracovných inštrukcií
• spolupráca s ostatnými oddeleniami podniku za účelom zlepšovania výsledkov podľa KPI nastavených na oddelení
• dodržiavanie pracovného poriadku, pracovných inštrukcií, procedúr, disciplíny a BOZP
• dodržiavanie 5S a bežnej údržby na svojom pracovisku

Výhodou je, ak máš:
• prax vo výrobnom podniku (automotive: kvalita, inžiniering, údržba, proces, výroba)
• skúsenosť s čítaním technickej dokumentácie

- Príspevok na dopravu pre všetkých kmeňových zamestnancov za každý odpracovaný deň a v závislosti od vzdialenosti pracoviska (pri 21-dňovom mesiaci až 105 €/mesačne)
- 13. / 14. plat spolu vo výške 130%
- Príspevok na rekreáciu
- Príspevok na športovú činnosť dieťaťa
- Príspevok pri narodení dieťaťa
- Bonus za lojalitu / odpracované roky v spoločnosti (po 2,5 roku v sume 225€)
- Príplatky nad rámec Zákonníka práce
- Mimoriadne voľno nad rámec Zákonníka práce
- Pravidelné nabíjanie benefitnej elektronickej karty Doxx na kvartálnej báze
- Posilňovňa pre zamestnancov priamo v spoločnosti
- Zvýhodnené vstupy na Zimný štadión, Mestské kúpalisko a Aquatermal Dolná Strehová
- Pravidelné spoločenské a športové podujatia, podpora športových a rekreačných aktivít zamestnancov
- Stravovanie vo firme za zaujímavých podmienok
- Práca pre silnú a stabilnú medzinárodnú spoločnosť
- Pravidelné odborné školenia

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu.
OSLOVOVAŤ BUDEME IBA VYBRANÝCH KANDIDÁTOV.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- presnosť až precíznosť,
- orientácia na prácu v tíme,
- flexibilita a chuť učiť sa,

Technogym je svetovým lídrom v realizácii inovatívnych riešení pre WELLNESS/ zdravý životný štýl. Ak každý deň trénuje na našom zariadení 50 miliónov ľudí na svete, nie je to len otázka náhody. Sme svetovými odborníkmi na pohyb, či už pre fitness, zdravie alebo šport. Do viac ako 100 krajín sveta sme priniesli wellness prostredníctvom pohybu na tisíce miest po celom svete. Sme oficiálnym dodávateľom Olympijských a Paraolympijských hier od Sydney 2000, Atény 2004, Turín 2006, Peking 2008 , Londýn 2012 , Rio de Janeiro 2016. Tento rok je Technogym sponzorom OH Tokyo 2021.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov