Trainee - Logistika (Mimoriadne bonusy za prácu v sobotu do výšky 165€)

TECHNOGYM E.E., s. r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Malý Krtíš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,16 EUR/hod.Minimálna mzda v skúšobnej dobe už od 893€ a viac, od 2.mesiaca po zácviku. Navyše každý zamestnanec za odpracované soboty získava až 165€ navyše.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi privítame absolventa VŠ (so zameraním na logistiku alebo ekonomiku), ktorý si plne uvedomuje, že získanie univerzitného diplomu je len odrazovým mostíkom pre získavanie ďalších vedomostí, skúseností a zručností.

Hľadáme človeka, ktorý rád:
• analyzuje dáta
• pracuje s excelom, powerpointom aj iným softwarom
• rozmýšľa logicky, strategicky, s nadhľadom
• komunikuje anglicky alebo taliansky na pokročilej úrovni
• prax vo výrobnom podniku veľkou výhodou (automotive: LOGISTIKA)

• Celoročný vstup do posilňovne v areáli spoločnosti TECHNOGYM E.E. aj pre vášho hosťa
• Celoročný vstup do krytej plavárne a posilňovne vo Veľkom Krtíši a Aquatermal Dolná Strehová 20% zľava
• Stravovanie vo firemnej reštaurácií a stravovacia karta nabíjaná na kvartálnej báze
• Príspevok pri narodení dieťaťa 100€
• Príplatky nad rámec Zákonníka práce
• 13. a 14.plat pri splnení podmienok v sledovanom období
• Pravidelný vernostný bonus od 75€ do 375 € (lojalita)
• Technogym day (deň voľna) pri splnení podmienok
• Poistenie obsluhy VZV 50%
• Referral program
• Odborné školenia
• Jazykový kurz
• Pravidelné športové aktivity a podujatia

Mimoriadne bonusy za odpracované soboty až do 165€

Benefity po 2 rokoch:
• Príspevok na rekreáciu max. 275€
• Príspevok na športovú činnosť dieťaťa max. 275€

Benefit po 10 rokoch:
• Kapitálové životné poistenie až do výšky 1000€ ročne

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu.
OSLOVOVAŤ BUDEME IBA VYBRANÝCH KANDIDÁTOV.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zameranie na logistiku alebo ekonomiku

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- organizačné schopnosti
- pozitívny prístup k práci
- orientácia na prácu v tíme
- flexibilita, presnosť a leadership

Technogym je svetovým lídrom v realizácii inovatívnych riešení pre WELLNESS/ zdravý životný štýl. Ak každý deň trénuje na našom zariadení 50 miliónov ľudí na svete, nie je to len otázka náhody. Sme svetovými odborníkmi na pohyb, či už pre fitness, zdravie alebo šport. Do viac ako 100 krajín sveta sme priniesli wellness prostredníctvom pohybu na tisíce miest po celom svete. Sme oficiálnym dodávateľom Olympijských a Paraolympijských hier od Sydney 2000, Atény 2004, Turín 2006, Peking 2008 , Londýn 2012 , Rio de Janeiro 2016. Tento rok je Technogym sponzorom OH Tokyo 2021.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Priemyselný park Malý Krtíš
990 01 Malý Krtíš

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nika Teľúch Selská
E-mail: poslať životopis