Pridať inzerát

Elektrotechnik

TECHNISCHES BÜRO HÖDL GMBH, o.z.

  • Miesto práce: Rakúsko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 329 EUR/mesiac13 a 14 plat + osobné ohodnotenie pri zahraničných služobných cestách
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• uvedenie elektrických zariadení do prevádzky
• nastavenie prevádzkových parametrov zariadení a prístrojov
• skúšky zariadení na funkcionalitu a bezpečnosť
• uvedené zariadenia sa nachádzajú predovšetkým v zahraničí

• práca v stabilnej rakúskej spoločnosti
• atraktívne pracovné prostredie
• flexbilný pracovný čas
• dynamický a priateľský kolektív
• odborné zaškolenie pre optimálny štart

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači. Prosíme o zaslanie životopisu v anglickom alebo nemeckom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• základné elektrotechnické vzdelanie
• výhodou sú skúsenosti s uvedeným typom práce
• cieľavedomý, zodpovedný, teamový hráč
• ochota cestovať až 70% za rok
• dohovoriť sa v cudzom jazyku angličtina alebo nemčina

With more than 25 years of experience in different areas of plant engineering we close the gap between plants and/or companies that sell plants or manufacture them and erection companies!
• laser scanning
• engineering
• construction supervision and project support from our qualified technicians in the customers office or on site