Pridať inzerát

Manažér pobočky

TECHINS s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 050 EUR/mesiacmesačná odmena v závislosti od vytvorenej marže
  • Termín nástupu: október 2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytvorenie a rozbehnutie pobočky v Liptovskom Mikuláši;
- vedenie pobočky, zabezpečenie jej riadneho chodu po stránke
organizačnej, finančnej a obchodnej;
- komunikovanie so zákazníkom, získavanie nových zákazníkov,
vyhľadávanie nových obchodných príležitostí;
- kontrola stavu zásob a predkladanie požiadavok na doplnenie tovaru
- koordinácia spoluprácu predavačov a skladových operátorov;
- zastupovanie predavača v jeho neprítomnosti;
- sledovanie a plánovanie finančných ukazovateľov, ako sú tržby a náklady

mobilný telefón aj pre súkromné účely
motivačná zložka v plate
práca v menšom kolektíve

Jedná sa o zámer vytvorenia vlastnej pobočky v Liptovskom Mikuláši. Priestor je k dispozícii. Kandidát by mal byť schopný najskôr aktívne a iniciatívne vykonávať prácu, potrebnú na zariadenie a otvorenie tejto pobočky.
Váš životopis dôkladne posúdime a vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky budeme následne kontaktovať telefonicky s pozvaním na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, manažment obchodu

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Fakturácia - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod/inštalácie

- výborné komunikačné schopnosti;
- aktívny a samostatný prístup k práci;
- zodpovednosť, angažovanosť, ústretovosť, tvorivosť, flexibilita, iniciatíva..
- tímový hráč,

Veľkoobchod s inštalatérskym materiálom na rozvody vody, kúrenia, kanalizácie a plynu. Spolupracujeme s významnými slovenskými aj zahraničnými výrobcami a dodávateľmi. Robíme lokálny predaj materiálu pre inštalatérov, stavebníkov aj konečných spotrebiteľov v mieste našej predajne a skladu v Nitre. Distribuujeme náš tovar do ďalších veľkoobchodov po celom Slovensku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Novozámocká 102
94905 Nitra