Pridať inzerát

Skladník - predavač

TECH TRADE SK, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Budovateľská, Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiacodmeny, nadčasy
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť: TECH TRADE SK, s.r.o.
Mesto: Prešov
Typ pracovného pomeru: plný úväzok
Plat/mzda: 750,- eur
Popis ponuky práce
Obchodná spoločnosť so sídlom v Prešove, prijme do hlavného pracovného pomeru kolegu na pozíciu skladník - predavač

Požiadavky na zamestnanca:
- ukončené vzdelanie: minimálne stredné všeobecné vzdelanie s maturitou
- znalosť PC: Word, Excel, Outlook,
- práca s pokladňou
- osvedčenie na VZV / vysokozdvižný vozík / - aktívne
- vodičské oprávnenie skupina "B" a "C" podmienkou - aktívny vodič
- bezúhonnosť, zodpovednosť, zmysel pre povinnosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, kultivovaný prejav, samostatnosť, flexibilita a schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
- možnosť a ochota v prípade potreby pracovať nadčas

Podmienky práce:
- miesto výkonu práce Prešov
- pracovná doba 7.00 - 15.30 hod
- hlavný pracovný pomer na dobu určitú 12 mesiacov, po osvedčení sa, pracovný pomer na dobu neurčitú
- nástupný plat 750,- eur, po skončení skúšobnej doby plat dohodou + odmeny
- nástup možný ihneď

Pracovná činnosť:
práca v sklade:
- príjem, triedenie, ukladanie a iná manipulácia s tovarom
- inventarizácia tovaru, v listinnej aj elektronickej forme
- špecifikovanie a naceňovanie tovaru
- príprava podkladov pre obchodné oddelenie
- skladové hospodárstvo
- manuálne zručnosti - starostlivosť a údržba technického zariadenia skladu, práca s VZV a inými manipulačnými prostriedkami
- aktívny vodič skupina "B" a "C"
- udržiavanie poriadku a čistoty v sklade,
práca na predajni
- obsluha a komunikácia so zákazníkmi,
- práca s počítačom a s elektronickou pokladňou,
- vystavovanie dokladov,
- príjem, ukladanie a dopĺňanie tovaru,
- balenie a vychystávanie tovaru na dobierku + podklady na dobierku,
- udržiavanie poriadku a čistoty na predajni
- vykonávanie úloh spojených s prevádzkou skladu a predajne
- plnenie iných operatívnych úloh podľa pokynov nadriadeného

V prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu, zašlite svoj životopis so žiadosťou o prijatie do zamestnania na e-mailovú adresu asistent@tech-trade.sk
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.
Uzávierka na podávanie žiadostí je 10.04.2021

po skončení skúšobnej doby plat dohodou + odmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

skladník, predavač, vodič,
2

stredné všeobecné vzdelanie,
• znalosť PC: Word, Excel, Outlook, - pokročilý, internet - pokročilý
• práca s pokladňou
• osvedčenie na VZV / vysokozdvižný vozík / - aktívne
• vodičské oprávnenie skupina B, podmienkou - aktívny vodič
• vodičské oprávnenie skupina C, podmienkou - aktívny vodič
• manuálne zručnosti
• bezúhonnosť, zodpovednosť, flexibilita, zmysel pre povinnosť, komunikatívnosť,
• možnosť a ochota v prípade potreby pracovať nadčas

Obchodná spoločnosť, maloobchod - veľkoobchod s priemyselným tovarom

Adresa spoločnosti

Petrovany 27
082 53 Petrovany

Kontakt