Pridať inzerát

Administratívna a ekonomická podpora

TECH-K s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prievidza
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiac13. plat, odmeny, bonusy
  • Termín nástupu: 01.09.2020
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riešenie operatívnych úloh podľa pokynov nadriadeného
- evidencia a administrácia agendy, korešpondencie
- administratívna a organizačná podpora vedenia spoločnosti
- zabezpečovanie zahraničných a domácich služobných ciest, organizácia porád,
meetingov a teambuildingov
- spravovanie kancelárskeho materiálového zabezpečenia
- podpora zamestnancov spoločnosti
- samostatná príprava podkladov a prezentácií
- zabezpečenie prevádzky kancelárie
- príprava rôznych dokumentov, prezentácii, tabuliek
- komunikácia (telefonická, mailová, písomná) s klientmi, obchodnými partnermi
- aktívne vyhľadávanie potencionálnych zákazníkov
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov

13. plat
Práca z domu

Informácie o výberovom konaní

Pokiaľ Vás ponuka práce zaujala, pošlite prosím svoj CV.
Budeme sa ozývať iba vybraným uchádzačom, ktorým ponúkneme osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Komplexné spravovanie návodov - Certifikácia strojov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Rakytová 397/15
97101 Prievidza