Pridať inzerát

Head of Project Management

TEAMCONSULT SR s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košický kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 100 EUR/mesiacKonkrétna výška platu bude dohodnutá podľa skúseností a zručností individuálne
  • Termín nástupu: Podla dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie oddelenia s 2 - 3 projektovými manažérmi, projektovým inžinierom QA a asistentom
• Monitorovanie prebiehajúcich projektov / časových harmonogramov - členovia tímu / oprava odchýlok až do odovzdania v sérii
• Sledovanie a vyvažovanie kapacít projektového tímu
• Business Development, kontakt s potenciálnymi klientmi, návštevy a prezentácie s podporou vedenia podniku
• Vypracovávanie ponúk a aktívna účasť na príprave komplexných projektov
• Zodpovednosť za minimalizovanie rizík projektu po časovej, nákladovej a kvalitatívnej stránke
• Kontrola a spätná kontrola ekonomickej efektivity projektov
• Aplikácia zlepšovacích procesov, zefektívňovanie práce a optimalizácia nákladov
• Komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi a subdodávateľmi ako aj internými oddeleniami pri nábehu nových projektov

Informácie o výberovom konaní

Pošlite nám prosím anglické, alebo nemecké CV.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať a dohodneme si osobné stretnutie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná výrobná spoločnosť s dlhodobou tradíciou a zázemím na slovenskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výroba pre automobilový priemysel

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Min. 2 roky skúseností na vedúcej pozícii projektového managementu vo výrobe

- technické vzdelanie
- minimálne 5 rokov skúseností so sériovou výrobou v dodávateľskej oblasti a v oblasti projektového manažmentu ideálne v automotive branži
- kontakty v automobilovom a / alebo elektrotechnickom priemysle.
- skúsenosti z oblasti technológie výroby plastov / výroba foriem a stým spojený „Know How“ by bola veľmi vítaná
- úspešný kandidát rád chodí do výroby a nepracuje iba od stola
- má skúsenosti s prácou aspoň v stredne veľkých spoločnostiach, kde niej všetko diktované zo skupiny
- vie jednať s ľuďmi a reprezentovať spoločnosť, je zodpovedný, rozhodný, má tvorivé myslenie
- má znalosti IMDS, APQP, PPAP, FMEA
- hovorí anglicky, alebo nemecky na dobrej úrovni

The Teamconsult company was founded in 1993 in the Czech Republic.

Our team consists of 10 consultants, all experts in the field of executive search and outplacement. We also have a background research department, and employ a number of in-house consultants with a background in psychology focused on outplacement.

We are on the leading edge in executive search and outplacement markets in the Czech Republic and Slovakia. The HR consultancy for specialists and managers with fluency in foreign languages is our core business. 90 per cent of our clients are foreign investors, most of them come from English / German speaking countries.

Since 2013, Teamconsult has been also the exclusive representative of the world-wide largest Career Star Group outplacement network in the Czech Republic and Slovakia – see www.careerstargroup.com.

Career Star Group has 770 branches in over 70 countries worldwide. In many countries, the outplacement business leader has become our partner in the network, e.g. von Rundstedt company in Germany or Penna in the UK.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Teamconsult SR s.r.o.
Hviezdoslavovo nám. 13
811 01 Bratislava