Pridať inzerát

Operátor CNC lasera - pomocník

TEAM INDUSTRIES, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kpt. Nálepku 2, Lipany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,55 EUR/hod.od 4,55€/hod brutto + variabilná zložka - plat závisí od skúseností
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* príprava na prácu, kontrola pracoviska a stroja
* manipulácia s materiálom - nakladanie/vykladanie plechov a výrobkov do/zo stroja
* obsluha VZV, elektrický vozík, paletový vozík
* pomocné práce pri obsluhe a zoradení stroja
* ručné nástrojárske práce
* vizuálna kontrola procesu
* kontrola a meranie správnosti dielcov
* nahlasovanie chýbajúcich materiálov, nástrojov na potrebné pracovné úkony, problémov so strojmi / nástrojmi nadriadenému
* označuje materiál/produkty na pracovisku a produkty z neho odchadzajúce
* upratovanie pracoviska
* zaúčanie na operátora CNC lasera

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Logické a technické myslenie
- Manuálna zručnosť
- Flexibilita a samostatnosť
- Zodpovednosť k práci
- Uvedomelosť požiadaviek kvality / zákazníka
- Samostatnosť
- Pracovná disciplína
- Dobrý zdravotný stav
- Snaha učiť sa nové technológie
- Ochota pracovať na 2 zmeny
- Preukaz VZV - výhoda

TEAM INDUSTRIES is closely cooperating with number of customers e.g. Alstom Transport, Bombardier, Atlas Copco , Volvo , Siemens Healthcare, GF+, Schneider.
TEAM INDUSTRIES is an important Belgian Group and known to be a contracted partner for niche best-in-class sheet metal manufacturing and mechanical assemblies production locations in Slovakia.
We have long term contracts with important end customers in equipment and machine building, railway, graphical and medical industry with A-customers: For TEAM INDUSTRIES future growth in key technologies we make strategic investments in CNC laser cutting and bending Trumpf, 3D Laser welding KUKA, Certified manual and Robot welding ABB, 3D measuring FARO Gluing/riveting Connecting, in house high end Surface Treatment Powder painting , Wet paint, Shot blasting, Screen print, and complex visual assemblies with certified quality controls

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TEAM INDUSTRIES s.r.o.
Vaňovská 1189
038 53 Turany