Pridať inzerát

Brúsič - tmelič

TEAM INDUSTRIES, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vaňovská 1189, 038 53 Turany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,55 EUR/hod.zamestnanec od 4,55€/h + 0,72 €/h sťažený príplatok + variabilná zložka do výšky 2€/h na základe produktivity, SZČO od 8€/h + variabilná zložka do výšky 2€/h na základe produktivity
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* príprava pracoviska, príprava na prácu
* čítanie výkresovej a technickej dokumentácie
* manipulácia s materiálom
* práca s ručným náradím
* brúsenie
* tmelenie
* ustavovanie
* vizuálna kontrola procesu
* kontrola a meranie správnosti dielcov
* dokončovacie práce
* evidencia práce (výkaz práce), reportovnie operácií, zodpovednosť za evidenciu kvalitatívnych parametrov procesu
* nahlasovanie chýbajúcich materiálov, nástrojov na potrebné pracovné úkony, problémov so strojmi / nástrojmi nadriadenému
* odreporotvanie vykonanej operácie po jej dokončení (kusy dobré/zlé)
* vypisuje údaje na MO (meno, dátum a počet dobrých kusov)
* označuje materiál/produkty na pracovisku a produkty z neho odchádzajúce
* upratovanie pracoviska
* konzultácia práce s nadriadeným
* údržba strojov / náradia, evidencia denníka údržby stroja
* zaškoľuje nových zamestnancov

* bonusy na základe produktivity do výšky 2€/ hodina Brutto
* Doplnkové dôchodkové poistenie platené zamestnávateľom
* príjemné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojarské

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, pochopenie pre kvalitu
- dobrý zdravotný stav
- manuálna zručnosť
- schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu

TEAM INDUSTRIES is closely cooperating with number of customers e.g. Alstom Transport, Bombardier, Atlas Copco , Volvo , Siemens Healthcare, GF+, Schneider.
TEAM INDUSTRIES is an important Belgian Group and known to be a contracted partner for niche best-in-class sheet metal manufacturing and mechanical assemblies production locations in Slovakia.
We have long term contracts with important end customers in equipment and machine building, railway, graphical and medical industry with A-customers: For TEAM INDUSTRIES future growth in key technologies we make strategic investments in CNC laser cutting and bending Trumpf, 3D Laser welding KUKA, Certified manual and Robot welding ABB, 3D measuring FARO Gluing/riveting Connecting, in house high end Surface Treatment Powder painting , Wet paint, Shot blasting, Screen print, and complex visual assemblies with certified quality controls

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vaňovská 1189
038 53 Martin - Turany