Pridať inzerát

Operátor/-ka call centra so zameraním na lekárenský trh

TEAM 4 YOU SK s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: TEAM 4 YOU, Za plavárňou, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR/hod.dohodou
  • Termín nástupu: 15.01.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vybavovanie požiadaviek zákazníkov ( lekárne)
- Aktívna ponuka produktov zastupovaných partnerov
- Práca so zdieľanými databázami
- Spolupráca s obchodnými reprezentantmi v danom regióne
- Súvisiaca administratívna činnosť

- Práca vo významnej spoločnosti v oblasti farmácie
- Motivujúca základná mzda a efektívna prémiová zložka závislá na dosiahnutých výsledkoch
- Služobný telefón a notebook
- Intenzívny individuálny koučing a školenie
- Práca v dynamickom a priateľskom kolektíve
- Firemné a teambuildingové akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

prax v call centre výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

užívateľská znalosť práce na PC - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v call centre výhodou
- veľmi dobrá znalosť slovenského jazyka
- príjemný a kultivovaný hlasový prejav
- ústretovosť a ochota pri jednaní s klientmi
(obchodné skúsenosti výhodou)
- schopnosť tímovej spolupráce, lojalita
- flexibilita, samostatnosť, tímový duch
- zodpovednosť, trpezlivosť, odolnosť voči stresu
- ochota učiť sa nové veci

TEAM 4 YOU s. r. o. a TEAM 4 YOU SK s. r. o. sú spoločnosti zaoberajúce sa obchodnými a výrobnými aktivitami v Českej a Slovenskej republike. Spolupracujeme s radou významných nadnárodných, ale i tuzemských farmaceutických spoločností a už 13 rokov v ČR a 12 rokov v SR sme jednotkou na trhu outsourcingových a marketingových služieb vo farmácii.
Od roku 2008 sa úspešne pohybujeme aj v oblasti lekárskeho prostredia a zdravotníckych zariadení, kde zastupujeme predovšetkým medzinárodne, originálne i generické, spoločnosti. Dbáme na korektné a dlhodobé vzťahy s lekármi a zdravotníckym personálom, a to GP aj špecialistov.
Viac informácií získate na www.t4y.cz alebo na www.t4y.sk

Adresa spoločnosti

Za Plavárňou 3/8123
010 08 Žilina