Pridať inzerát

PLC technik

TE Connectivity

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kuřim
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45 000 - 55 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Umíte servisovat PLC stroje?
Hledáme do našich řad schopného technika pro jednoúčelové PLC stroje, ideálně, pokud máte znalosti se systémy Beckhoff/ Siemens. Napříč situaci rosteme a nabízíme Vám pozici na dobu neurčitou s řadou zajímavých benefitů. Zaměstnáváme téměř 3000 lidí a stále rozšiřujeme naše řady. Máme zkušené odborníky, u nás je od koho se učit. Už třikrát po sobě jsme byli zařazeni Institutem Etisphere mezi 124 nejetičtějších světových firem.

Proč u nás chcete pracovat?
- Jsme největší světový výrobce a dodavatel konektivity v automobilovém průmyslu!
- Máme pro Vás stabilní práci v moderních, čistých a bezpečných prostorech.
- Najdete nás sedm kilometrů od Brna. Z královopolského nádraží je to jen půlhodina autobusem nebo 10 minut autem.
- Skvělá dopravní dostupnost pro Blanensko, Bystřicko, Boskovicko a Tišnovsko.

Co Vás čeká?
- Programování PLC (Beckhoff, Siemens) automatů, vizualizací, robotů, testerů, servosystémů a jiné průmyslové automatizace a jejich údržba.
- Spolupráce s projektantem elektrické části jednoúčelových strojů.
-Tvorba příslušné dokumentace, například blokových diagramů, výkresů schémat zapojení, popisů funkce, kusovníků, návodů a jiných dokumentů
- Podílení se na návrhu bezpečnostních obvodů, návrhů v rámci BOZP
- Účast v aktivitách pro zlepšování jednoúčelových strojů.
- Podílení se na vypracování kalkulací, plánování termínů, vedení evidence a vykazování pracovních činností.

Jaké dovednosti byste měl/měla mít?
• VŠ elektro zaměření / SŠ elektro zaměření
• Základní znalost programování
• Dobrá znalost PLC (Twin CAT 3, Step 7, Tia Portal)
• MS Office – uživatelská úroveň
• Anglický jazyk na úrovni B1
• Velmi dobrá znalost technické dokumentace
• Dobré komunikační dovednosti, schopnost práce v týmu

Další dovednosti, které jsou výhodou:
• In-Sight ExplorerVision Pro
• Cognex Designer
• C# NEBO C++
• Python
• Step 5
• Znalost Epson robotů
• Znalost SQL DB systémů
• Znalost project managementu vítána

Jaké máme pro Vás benefity?
• Odměna za doporučení zaměstnance
• GIP – do výplaty za listopad přidáme bonus až do výše 5 %
roční mzdy
• Příspěvek na dojíždění
• Poskytujeme štědrý příspěvek na penzijní připojištění
• Oběd za pár korun. Zaměstnavatel přispívá na více než polovinu ceny jídla.
• Pružná pracovní doba
• Týden dovolené a další volné dny navíc
• Výhodně: wellness, bankovní služby, mobilní operátor, nákup auta
• Vzdělání a rozvoj, zdravotní péče
• Z-box (nechte si zboží doručit až do práce přes Zásilkovna.cz)

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano