Pridať inzerát

C# Developer for Continuous Improvement - Factory 4.0

TE Connectivity

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kuřim
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50 000 - 55 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme programátora se vztahem k digitalizaci a programování analytických programů.
V TE Connectivity nabízíme pozici CI Programátora v rámci oddělení CI a digitalizace výroby. Jako programátor budete důležitou součástí procesu zavádění procesu Factory 4.0. Soustředíte se na vývoj interních webových aplikací, technickou podporu stávajících aplikací a trénink pro uživatele.

Budete spolupracovat napříč jednotlivými odděleními, včetně komunikace požadavků na funkcionalitu.
V rámci této pozice budete odpovídat za návrh, implementaci, testování a nasazení řešení včetně technické podpory, pro zvýšení výkonnosti našich procesů ve spolupráci s našim CI Analytikem.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Co je náplní práce:
• Vývoj a programování našich interních biznis aplikací, včetně aktualizací a úprav. Pracujeme na digitalizaci dokumentů, je to nový projekt, kde se můžeš ukázat se svými nápady
• Kontrola funkcionality a standardizace, aby vše bylo nastavené dle toho, jak jsou kolegové zvyklí
• 1st level podpora pro interně vyvinuté aplikace v případě potřeby
• Asistence pro Release a Change Management včetně testování, release a distribuce nových/ upravených funkcí
• Tvorba dokumentace pro vylepšení systémů a funkčnou implementaci ve spolupráci s analytikem
• Analýza a vizualizace dat z našich interních systémů na dashboardy v rámci závodu
• Prezentace a školení vlastních řešení pro koncové uživatele

Co požadujeme?
• Dobrá znalost business procesů a ochota se je naučit
• “Can-do-attitude”
• Znalost programování v C#, MS Visual Studio
• Zkušenosti s MSSQL, Power BI jsou velkou výhodou
• Zkušenosti s JavaScript, HTML CSS
• Znalost angličtiny, min. B1

Jaké máme benefity?
• 13. plat a další bonusy
• Odměna za doporučení zaměstnance
• GIP – do výplaty za listopad přidáme bonus až do výše 5 % roční mzdy
• Příspěvek na dojíždění
• Poskytujeme štědrý příspěvek na penzijní připojištění
• Oběd za pár korun. Zaměstnavatel přispívá na více než polovinu ceny jídla.
• Pružná pracovní doba
• Týden dovolené a další volné dny navíc
• Výhodně: wellness, bankovní služby, mobilní operátor, nákup auta
• Vzdělání a rozvoj, zdravotní péče
• Z-box (nechte si zboží doručit až do práce přes Zásilkovna.cz)

Zaujala Vás naše nabídka a splňujete požadavky?
Máte zájem zúčastnit se výběrového řízení?
Najdete si na mě čas a promluvíme si o tom?

Tak pojďme do toho! Zašlete mi e-mail spolu s Vaším životopisem a budu Vás kontaktovat zpátky.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano