Pridať inzerát

C# Programátor pro Vision Systems

TE Connectivity

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kuřim, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 48 000 - 50 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Umíte to s kamerovým systémem ve výrobě?
Hledáme nadšence z oblasti systému Computer Vision, který se k nám přidá do týmu z oblasti automotive, kde budujeme propojený svět. Jsme totiž lídr v oblasti konektivity. :)

(Náborový příspěvek 30 000,- CZK)

Vision Systems Programátor Wanted
U nás v TE Connectivity dávame prostor lidem nezávisle od vzdělání, pohlaví, nebo původu. Budete mít možnost poznat lidi z každého koutu světa a všech oborů, abychom vytvořili bezpečnější, udržitelnější a více propojený svět.

Do závodu v Kuřimi za Brnem hledáme šikovného programátora, který miluje matematiku a chce se připojit k týmu specialistů pracujících na optikách, které využívají v závodu PLC stroje -
Pracuje na projektu od návrhu, přes analýzy simulace až po finální support.
V spolupráci s PLC designerem společně sestaví kamery, oživí je, otestují a pak zůstavá support. Seznam odpovědností je níže:

Co bude náplní práce?
- Vypracování případových studií, analýz a simulací pro optické kontrolní systémy
- Návrh, ověření a realizace technického řešení (HW i SW)
- Příprava technické dokumentace (design HW /SW, algoritmus, komunikace …)
- Spolupráce na projektové dokumentaci (zadání, priority, cíle, benefity, rizika, WBS, Gantt Chart, cenové nabídky)
- Verifikace externích projektů (dodavatelské projekty)
- Inovační činnost – nové koncepty s vyšší spolehlivostí nebo nižší cenou
- Standardizace technických řešení – templates, snippety pro rychlejší a snadnější realizaci projektů

Jaké znalosti by měl náš nový kolega mít?
- Vzdělání vysokoškolské technického zaměření
- Zkušenosti min 1 rok na obdobné pozici
- Znalost českého/ slovenského jazyka
- Znalost anglického jazyka min B2
- Znalosti z oblasti Computer Vision systémů
- Znalost optiky / matematiky na vysokoškolské úrovni
- Znalost programování a algoritmizace
- Projektové řízení
- Six Sigma
- In-Sight Explorer,
- Vision Pro a Cognex Designer
- C #, C++, Python
- Office – pokročilá úroveň
- Minitab nebo jiný matematický sw

Jaké benefity nabízíme?
• 13. plat a další bonusy
• Odměna za doporučení zaměstnance
• GIP – do výplaty za listopad přidáme bonus až do výše 5 % roční mzdy
• Příspěvek na dojíždění
• Poskytujeme štědrý příspěvek na penzijní připojištění
• Oběd za pár korun. Zaměstnavatel přispívá na více než polovinu ceny jídla.
• Pružná pracovní doba
• Týden dovolené a další volné dny navíc
• Výhodně: wellness, bankovní služby, mobilní operátor, nákup auta
• Vzdělání a rozvoj, zdravotní péče
• Z-box (nechte si zboží doručit až do práce přes Zásilkovna.cz)

Zaujala Vás naše nabídka a splňujete požadavky?
Máte zájem zúčastnit se výběrového řízení? Najdete si na mě čas a promluvíme si o tom?
Tak pojďme do toho!
Přihlašte se a budu Vás kontaktovat zpátky.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně