Pridať inzerát

Procesní inženýr

TE Connectivity

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kuřim
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 - 45 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaká bude Vaše dennodenní pracovní náplň?
Podílí se na definici výrobních postupů a zařízení pro nové produkty, automatizaci stávajících procesů a jejich validaci.
Spravuje projekty v průběhu jejich životnosti.
Připravuje projekty k zákaznickému auditu.
Tvoří, spravuje a aktualizuje dokumentaci (FMEA, flow chart, pracovní pokyny).
Podílí se na správě layoutu svěřeného výrobního oddělení.
Ani implementace metod štíhlé výroby a Continuous Improvement nástrojů na výrobní procesy mu není cizí.
Optimalizace výrobních procesů je také výzvou.
Nebojí se výrobních problémů, analýzu příčin procesních nedostatků (především kvalita, stabilita procesu) má v malíku.
Zajišťuje také podklady pro PPAP.
Nevyhne se mu ani tvorba analýz pro zjišťování způsobilosti výrobního procesu a měřicích zařízení.

Co by měl správný "procesák" mít a ovládat?
SŠ/VŠ technického směru - obor elektrochemie, chemie nebo elektro výhodou
Praxe na obdobné pozici výhodou, nikoliv nutností
Znalost AJ na úrovni B2
Velmi dobrá orientace v technické dokumentaci
Schopnost pochopit vazby výrobního zařízení (automatizace) a vazeb mezi produktem a strojem (procesem)
Schopnost organizace vlastní práce, systematičnost
MS Office - běžná uživatelská úroveň
Zpracování dat (databáze) na základní úrovni
Základní znalost ergonomie výrobního pracoviště
Základní znalost 2D CAD softwaru
Rychlá adaptace na nové problémy, odolnost vůči stresu
Ochota převzít zodpovědnost za svůj projekt nad rámec základních povinností
Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?
• Třináct výplat za rok – neříkejte, že se to v rodinném rozpočtu nepozná.
• GIP – do výplaty za listopad přidáme bonus 5% roční mzdy navíc.
• Příspěvek na dojíždění - a to i pokud bydlíte za rohem. Čím dále bydlíte, tím více vám přispějeme, až 2500 Kč.
• Poskytujeme štědrý příspěvek na penzijní připojištění
• Oběd za pár korun – v naší kantýně budete vybírat z 8 druhů obědů, denně máme ovoce. A zaměstnavatel přispívá na více než polovinu ceny jídla.
• Pružná pracovní doba - ráno v klidu zavezete děti do školky, případně vyrazíte odpoledne dříve za sportem, hodiny si můžete napracovat jindy.
• Týden dovolené a další volné dny navíc - užijte si svých pět týdnů dovolené! A navíc - svatba, narození dítěte, stěhování? U nás můžete čerpat další volné dny nad rámec zákoníku práce.
• Výhodně: wellness, bankovní služby, mobilní operátor, nákup auta – vyjednali jsme slevy pro naše zaměstnance u služeb, které každému přijdou vhod.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano