Pridať inzerát

Skladník Sr.

TE Connectivity Slovakia s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rimavská Sobota
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ZODPOVEDNOSŤ ZAMESTNANCA:
- za uplatňovanie a plnenie požiadaviek noriem IATF 16949 a ISO 9001 vo vykonávaných činnostiach realizačných procesov výroby/realizácie produktov
- za vedenie tímu skladníkov, delegovanie úloh a dohliadanie na ich plnenie
- za plnenie všetkých úloh uložených nadriadením
- za príjem tovaru s požadovanou dokumentáciou do vstupného skladu
- za informovanie zákazníka alebo dodávateľa, ak sa zistí nezhoda pri príjme tovaru (nesúlad s objednávkou, dodacím listom...
- za dodržiavanie FIFO
- za kompletné vyplnenie evidencie tovaru podľa dodacieho listu a objednávky zákazníka
- za realizáciu činností súvisiacich s prípravou k expedícii
- za balenie produktov/dielov podľa definovaného spôsobu balenia v príslušnej výrobno-technologickej dokumentácii
(sprievodke), pracovnej inštrukcii, v Control pláne
- za vykonávanie predpísanej kontroly v súlade s dokumentovanými postupmi v príslušných pracovných inštrukciách
- za dodržiavanie pracovného režimu a pracovnej disciplíny a požadovanú kvalitu realizovaných činností súvisiacich s výrobou/realizáciou produktu
- za plnenie ďalších úloh a činností vyplývajúcich zo systému manažérstva kvality definovaných v príslušnej dokumentácii systému organizácie
- za poriadok a čistotu na svojom pracovisku, dodržiavanie pracovného času, za používanie určených OOPP a primeranú starostlivosť o ne
- za dodržiavanie zásad BOZP, PO, ŽP na pracovisku v zmysle platnej legislatívy, bezpečnostných predpisov a dokumentácie systému manažérstva kvality (SMK)
- za plnenie ďalších úloh uložených nadriadeným zamestnancom

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

Vedúci skladu
2

- schopnosť viesť tím
- precíznosť
- zodpovednosť
- zmysel pre detail

TE Connectivity Ltd. is a $13 billion global technology and manufacturing leader creating a safer, sustainable, productive, and connected future. For more than 75 years, our connectivity and sensor solutions, proven in the harshest environments, have enabled advancements in transportation, industrial applications, medical technology, energy, data communications and automotive.

Adresa spoločnosti

P. Hostinského 5226/38
979 01 Rimavská Sobota