Pridať inzerát

Junior/senior systémový administrátor

TCX s.r.o.

  • Miesto práce: Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 2 000 EUR/mesiacmzda je informatívna a bude závisieť od schopností a skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Implementácia a následná správa IT infraštruktúry pre zákazníkov, správa cloudového datacentra.
Vyžadujeme:
Znalosť základov IT administrácie, najmä Microsoft serverov. Prípadné znalosti iných oblastí (Linux, iOS) nevyžadujeme, ale vítame.

Flexibilný pracovný čas, možnosť práce z domu, možnosť vzdelávať sa, malý dynamický kolektív. Pravidelné odmeny a podiely na hospodárskych výsledkoch firmy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Ideálny uchádzač ovláda základy správy IT infraštruktúry, najmä správu Microsoft serverov, pozná Microsoft Active Directory.
Výhodou sú znalosti Citrix infraštruktúry, VMware a Microsoft virtualizácie serverov.
Uvítame aj prípadné znalosti Linux OS.
Zaujímaví sú pre nás aj začiatočníci, absolventi, ktorí majú ochotu vzdelávať sa a zdokonaľovať vo vyššie uvedených oblastiach.

Spoločnosť sa zaoberá riešeniami na báze technológie tenkých klientov, cloudových riešení, návrhom a správou informačných systémov, virtualizáciou serverov, pracovných staníc, dátových úložísk aj aplikácií, ponúka a spravuje cloudové riešenia.
Spoločnosť je partnerom a ponúka riešenia spoločností Citrix, VMware a DataCore.
V súčasností rozbieha aj novú start-up aktivitu .
Divízia spoločnosti - 3Dprintstudio sa zaoberá návrhom a 3d tlačou modelov a výrobkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov