Pridať inzerát

Servisný technik kovoobrábacích CNC strojov

TCP-Technology MAS, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiacmzda závisí od skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž a zapájanie CNC strojov – záručný a pozáručný servis
- montáž elektrických, mechanických, pneumatických a hydraulických komponentov
- denné cestovanie za zákazníkmi po celom Slovensku
- nutný ranný nástup na pracovisko v Bánovciach nad Bebravou (vyzdvihnutie vozidla, náhradných dielov, náradia)

Informácie o výberovom konaní

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax v odbore opravy, údržby strojov a zariadení 2 roky
- základná znalosť systémov Heidenhain, Siemens, Fanuc výhodou, nie podmienkou
- manuálna zručnosť
- schopnosť učiť sa
- komunikácia so zákazníkmi

Spoločnosť TCP- Technology MAS, s.r.o. sídli v Bánovciach nad Bebravou a zaoberá sa servisnými prácami na CNC strojoch. Poskytuje záručný a pozáručný servis vykonávaný autorizovanými technickými pracovníkmi školenými priamo u výrobcu. Naša spoločnosť je oficiálnym servisným zastúpením spoločnosti KOVOSVIT MAS Machine Tools, a.s. pre Slovenskú republiku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slatinská 1333/4
957 04 Bánovce nad Bebravou