Pridať inzerát

Skladník

Tchimo, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Záhorská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 270 - 1 350 EUR/mesiacPrémiový systém od 1270 eur / mesačne, pravidelne Obedy v sume 5 eur / denne Covid príplatok 100 eur / mesačne
  • Termín nástupu: Možný ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v sklade v stavebninách špecializovaných na strechy a strešné systémy, príjem a výdaj tovaru zákazníkom, rozvážková doprava na nákladnom aute do 3,5t zákazníkom do cca 30km ( vodičské opr. B )

Pracovná doba je od 7,30h do 16,00h bez víkendov, dobré mzdové ohodnotenie, pitný režim a obedy naviac , práca v dobrom kolektíve

Práca v zabehnutej spoločnosti v malom kolektíve, výborná pracovná doba a milé benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, obchod, výroba

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

práca v predajni, vodič

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovitý, zodpovedný, čestný, komunikácia so zákazníkom, ochota

Spoločnosť Tchimo, s.r.o. je špecializovaná firma, stavebniny na predaj a dodávku striech, krytín, strešných okien a výrobu klampiarskych prvkov.