Pridať inzerát

Výpomoc na oddelení fakturácie - brigádnik (10 hod/týždeň)

TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prievozská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 14.06.2021
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude Vašou náplňou práce?
- práca bude orientovaná na kanál Depotov (predajných Tchibo kútikov)
- zasielanie faktúr zákazníkom
- riešenie rozdielov na dodacích listoch a vratkách
- objednávanie materiálu na Depoty
- pravidelné spracovanie finančných dobropisov pre zákazníkov
- report artiklov pre ďalšiu fázu na Depotoch
- komunikácia s účtovným oddelením zákazníkov
- spolupráca s internými oddeleniami (non-food, logistika, učtáreň)

Na čo sa u nás môžete tešiť?
- možnosť dlhodobej spolupráce a rozšírenie úväzku
- na prácu v silnej, stabilnej a rastovo orientovanej spoločnosti s pôsobnosťou na celom Slovensku
- 15% zľavu na nákup produktov v našich predajniach

V prípade záujmu svoje životopisy posielajte na nižšie uvedené kontaktné údaje.

Dovoľujeme si vyhradiť právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Ďakujeme za porozumenie.

Personálne oddelenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

fakturácie / administratívy
1

Čo by ste mali spľňať?
- časovú flexibilitu
- samostatnosť
- schopnosť riešiť problémy
- vedieť si stanoviť priority
- byť tímovým hráčom

Kto je Tchibo?
S Tchibom sme sa v našich končinách stretávame už od roku 1991. Vďaka úsiliu našich zamestnancov sa neustále rozvíjame. Značku Tchibo si každý spája najmä s kávou. A niet sa čomu čudovať, veď práve s receptúrami na výrobu kávy, ktoré sú prispôsobené chuťovému profilu sme si s Tchibo získali vedúce postavenie. No keďže sa snažíme ulahodiť aj našim zákazníkom a rozvíjať sa, otvorili sme niekoľko predajní, kde ponúkame nielen skvelú kávu, ale aj iný spotrebný sortiment. Navyše si v každej z nich môžete dopriať chutnú kávu v kávovom bare.

Pracuj s nami
Láka ťa práca v Tchibo? Za svoj úspech vďačíme najmä nadšeniu a obetavosti našich zamestnancov. Tchibo je rozmanité a ponúka zaujímavú a vzrušujúcu prácu v rôznych oblastiach. Vybrať si môžeš prácu v centrále, v niektorej z našich predajní alebo v kancelárii zahraničných pobočiek. Nech už si vyberieš čokoľvek, čakajú na teba nové výzvy každý deň a motivujúce a priateľské prostredie so super ľuďmi. A za prácu budeš u nás odmenený benefitmi v rámci systému Kafetérie, kde si môžeš vyberať benefit, ktorý Ti bude najviac vyhovovať.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Prievozská 4
821 09 Bratislava