Pridať inzerát

Obchodno - technický zástupca - Lineárna technika

TBH Technik, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dlhá 88, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac13. a 14. plat, odmeny a bonusy
  • Termín nástupu: 1.10.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Design nových riešení v oblasti lineárnej techniky
• Technická podpora pre zákazníkov v oblasti lineárnej techniky
• Predaj náhradných dielov v oblasti lineárnej techniky
• Spolupráca so servisným oddelením TBH Technik
• Spolupráca so spoločnosťou Bosch Rexroth

• Práca v stabilnej spoločnosti s rodinnou atmosférou
• Príspevok do III. piliera + iné príspevky
• Jazykové vzdelávanie
• Každoročné prehodnocovanie platu
• Auto, notebook, mobilný telefón aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

ložisková výroba, lineárna technika výhodou

• Schopnosť vycestovať a komunikovať so zákazníkom
• Kreatívne myslenie, samostatnosť
• Tímový hráč, zodpovednosť, flexibilita
• Snaha vzdelávať sa a neustále zlepšovať svoju odbornosť

Spoločnosť je zmluvným partnerom zahraničnej firmy v Slov.republike. Zaisťuje komplexné činnosti spojené s predajom komponentov a služieb v oblasti pohonov a riadiacich technológií ( predaj, záručný a pozáručný servis,technická podpora, engineering )

Hlavné zameranie :
Hydraulika - hydraulické komponenty a systémy, pneumatika - pneumatické komponenty a systémy a lineárna technika - valivé ložiská a guľôčkové skrutky, servis dodávaných komponentov.
Poskytovanie poradenstva a servisu v týchto oblastiach.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dlhá 88
010 09 Žilina