Pridať inzerát

Administratívna posila ekonomického oddelenia

TBAU, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nakoľko sme dynamicky rozrastajúca sa spoločnosť na trhu, uvítame do nášho tímu novú posilu na ekonomické oddelenie, ktorá nás odľahčí od bežných administratívnych činností a zároveň posilní náš tím svojou odbornosťou a pracovnými skúsenosťami.

Tvojou hlavnou pracovnou náplňou bude:
- príprava, spracovanie a evidovanie podkladov pre účtovníctvo
- vystavovať a spracovávať faktúry
- mať zodpovednosť za pokladňu
- pripravovať a spracovávať podklady ohľadom reportingu (mesačné, štvrťročné a ročné)
- vykonávať rôzne administratívne práce v požadovanej kvalite podľa pokynov tvojho nadriadeného

Očakávame od teba, že:
- budeš styčným dôstojníkom pre náš tím pracujúci ,,Vonku", ale aj vo ,,Vnútri" firmy.
- budeš maximálne nápomocný/á nielen nadriadenému, ale aj tvojim 2 kolegyniam, s ktorými budeš zdieľať spoločnú kanceláriu.
- budeš samostatnou jednotkou, ktorá vie zároveň pracovať v tíme, pretože spoločne tvoríme jeden celok.
- tvojou silnou stránkou je používanie nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni minimálne B2 (ideálne C1), nakoľko pri tvojej práci budeš potrebovať znalosť nemeckého jazyka.

Ponúkame ti:
- pracovné miesto v spoločnosti s veľkým potenciálom na rast do budúcnosti
- priestor na vlastnú realizáciu
- profesionálny rozvoj a kariérny rast
- pružný pracovný čas a možnosť práce formou Home Office po zaškolení
- príspevok na jazykové kurzy

Žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom spracovania údajov pre potreby výberu na uvedenú pracovnú pozíciu v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov s nasledovným textom:
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise v spoločnosti TBAU, s.r.o. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Ďakujeme za všetky zaslané životopisy avšak vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí najlepšie budú spĺňať požiadavky nami obsadzovanej pracovnej pozície. Potvrdzujúce e-maily nezasielame.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné, ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- vedieť zvládať stresové situácie
- profesionalita, dôslednosť a zodpovedný prístup k práci
- schopnosť samostatne a systematicky pracovať
- asertivita
- trestná bezúhonnosť

TBAU, s.r.o. je slovenská stavebná spoločnosť pôsobiaca na nemeckom stavebnom trhu. V TBAU sa zameriavame predovšetkým na zlepšovanie zručností a zvyšovanie kvality našich zamestnancov, aby sme mohli ponúkať tie najlepšie služby. S naším stabilným tímom sa špecializujeme na výstavbu železobetónových konštrukcií a hrubých stavieb objektov.

TBAU ist die Slowakische Bauunternehmen auf dem deutschen Baumarkt in Bayern tätig.
In der Gesellschaft TBAU bevorzugen wir insbesondere allgemeines Kompetenztraining und die Qualitätserhöhung unserer Mitarbeiter, um die beste Dienstleistungen anbieten zu könnten. Mit unserem stabilen Fachteam spezialisieren wir uns an die Realisation des komplexen Rohbaus und des Aufbaus der monolitischen Stahlbetonarchitektur.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov