Pridať inzerát

Manažér pre realizáciu stavieb Nemecko - Majster

TBAU, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiacMzda v závislosti od dĺžky praxe a skúseností + ďalšie odmeny - benefity s vycestovaním Nemecko - variabilná odmena - podmieky zabezpečené
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme mladý, dynamický kolektív, ktorý neustále pracuje na zlepšovaní postupov a procesov. Pôsobíme v stavebnom sektore na Slovensku a na medzinárodných projektoch v Nemecku.

Hľadáme človeka, ktorý bude súčasťou nášho neustále sa rozrastajúceho tímu ľudí, ktorý ovláda nemecký jazyk. Tvojou úlohou bude najmä starostlivosť o proces riadenia stavieb.

- technická podpora pre zaujmavé projekty v Nemecku
- kontrola jednotlivých postupov na stavbe, dodržiavanie termínov, kontrola kvality vykonaných prác

- vedie dokumentáciu stavby, vyhotovuje evidenciu pre zamestnancov, riadi nadčasovú prácu, vyhodnocuje spotrebu práce na zverených stavbách
- vedenie stavebných denníkov v nemeckom jazyku (Bautagesbuch)
- príprava výkazov k vyúčtovaniu v Microsoft Excel (Aufmaß)
- komunikácia s nemeckým zástupcom - Polier, Bauleiter
- konzultácie s projektovým manažérom o postupe jednotlivých etáp projektu, pred a počas jeho realizácie

- vedenie a koordninácia pracovníkov
- komunikácia a tlmočenie pri vybavovaní administratívnych záležitostí za zamestnancov v Nemecku
- hodnotenie výkonov jednotlivých pracovníkov

- zlepšovanie firemnej kultúry
- vyvíjať interné postupy a procesy
- poskytovanie návrhov na neustále zlepšovanie našich procesov

- možnosť osobného a profesionálneho rastu
- účasť na vedení zaujímavých zahraničných projektoch
- osobnostné a pracovné vzdelávanie
- platové podmienky upravené na základe vycestovania
- práca v mladom kolektíve

V prípade záujmu prosíme o zaslanie Vášho životopisu a motivačného listu. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
CENKROS - Základy
AutoCAD - Pokročilý
Pokladňa - Základy
Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- dobrá znalosť PC, MS Office
- skúsenosti s vedením a organizovaním pracovného tímu
- viacročná prax v oblasti
- samostatnosť
- zodpovednosť
- flexibilita
- komunikatívnosť

TBAU ist die Slowakische Bauunternehmen auf dem deutschen Baumarkt in Bayern tätig.
In der Gesellschaft TBAU bevorzugen wir insbesondere allgemeines Kompetenztraining und die Qualitätserhöhung unserer Mitarbeiter, um die beste Dienstleistungen anbieten zu könnten. Mit unserem stabilen Fachteam spezialisieren wir uns an die Realisation des komplexen Rohbaus und des Aufbaus der monolitischen Stahlbetonarchitektur.

TBAU je slovenská stavebná spoločnosť pôsobiaca na nemeckom stavebnom trhu. V TBAU sa zameriavame predovšetkým na zlepšovanie zručností a zvyšovanie kvality našich zamestnancov, aby sme mohli ponúkať tie najlepšie služby. S naším stabilným tímom sa špecializujeme na výstavbu železobetónových konštrukcií a hrubých stavieb objektov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kragujevská 1
010 01 Žilina