Pridať inzerát

Administratívna posila do nášho tímu

TBAU, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pribúda nám práce a čoraz viac si uvedomujeme potrebu ďalšieho člena do kolektívu, ktorý by nás odľahčil od bežných administratívnych povinností. Budeš pravou rukou obchodného a projektového manažéra. Postupne sa spolu zapracujeme a vytvoríme príjemné pracovné prostredie a úspešný tím.

Potrebujeme kolegyňu/gu, ktorá nás odbremení od bežného chodu kancelárie, dohliadne, aby nám nechýbali kancelárske potreby. Otvorí poštu, zaeviduje a postará sa o odpovede. Bude dvíhať telefón, vybavovať rôzne objednávky a podklady pre zamestnancov. Vytvorí si systém tvorby a zakladania dokumentov. Postará sa o podklady pre účtovné a personálne oddelenie.

Očakávame, že:
Budeš styčným dôstojníkom pre náš tím pracujúci „vonku“, ale aj „vnútri“ firmy.
Po zaučení budeš mať absolútny prehľad o svojich asistentských a kancelárskych úlohách.
Budeš k našim zákazníkom a kolegom v komunikácii ústretová/vý, ľudská/ký a milá/lý.
Budeš mať chuť na sebe pracovať a zlepšovať sa v nemčine, lebo tá ti u nás pomôže otvoriť aj iné dvere .

Koho hľadáme?
Samostatnú jednotku, ktorá sa nebojí rôznych druhov administratívnych úloh, má pozitívny prístup k práci a vie si veci veľmi dobre naplánovať.
Vie si určiť priority a pracovať efektívne a dôsledne.
Je zameraná na detail a nerobí veci povrchne, ale jednotlivé úlohy dotiahne do konca.
Poradí si s textom v nemeckom jazyku.

Zaujali sme ťa? Zašli nám životopis a do správy nám prosím odpovedz na otázku: Čo pre teba znamená dôslednosť v práci?

Ponúkame ti:
- prácu v spoločnosti s veľkým potenciálom na rast do budúcnosti
- priestor na vlastnú realizáciu
- profesionálny rozvoj a kariérny rast
- program výučby cudzieho jazyka hradený zamestnávateľom
- pružný pracovný čas a možnosť home office po zaškolení

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý
Písomný prejav a korešpondencia - pokročilý
Sociálne siete - pokročilý
Pokladňa - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

TBAU ist die Slowakische Bauunternehmen auf dem deutschen Baumarkt in Bayern tätig.
In der Gesellschaft TBAU bevorzugen wir insbesondere allgemeines Kompetenztraining und die Qualitätserhöhung unserer Mitarbeiter, um die beste Dienstleistungen anbieten zu könnten. Mit unserem stabilen Fachteam spezialisieren wir uns an die Realisation des komplexen Rohbaus und des Aufbaus der monolitischen Stahlbetonarchitektur.

TBAU je slovenská stavebná spoločnosť pôsobiaca na nemeckom stavebnom trhu. V TBAU sa zameriavame predovšetkým na zlepšovanie zručností a zvyšovanie kvality našich zamestnancov, aby sme mohli ponúkať tie najlepšie služby. S naším stabilným tímom sa špecializujeme na výstavbu železobetónových konštrukcií a hrubých stavieb objektov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kragujevská 1
010 01 Žilina