Pridať inzerát

Špecialista verejného obstarávania

TAYLLOR & COX Slovensko, a. s.

  • Miesto práce: Levice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacUvedená mzda je základna mzda. Výsledná mzda bude záležať od skúsenosti a znalosti prijatého uchádzača.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava podkladov k procesom verejného obstarávania v súlade s aktuálnym znením Zákona o verejnom obstarávaní;
- realizácia prieskumov trhu, určenie predpokladanej hodnoty zákazky, posudzovanie a vyhodnocovanie ponúk;
- komunikácia s klientmi v rámci prípravy podkladov;
- spracovávanie dokumentov k podpisu a korešpondencie súvisiacej s realizáciou verejného obstarávania;
- zverejňovanie dokumentov v zmysle zákona o VO na portáloch Úradu pre verejné obstarávanie;
- evidencia a archivácia dokumentov týkajúcich sa verejného obstarávania;
- zadávanie zákaziek prostredníctvom Elektronického kontraktačného systému;
- vykonávanie ďalších činností poďla pokynov nadriadených.

- práca v medzinárodnom prostredí
- príležitosť k profesijnému rastu a odborne prínosnej praxi
- zaujímavá práca v mladom a dynamickom kolektíve

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám Váš profesíjny životopis na e-mailovú adresu uvedenú v inzeráte. Zároveň Vás žiadame, aby ste v sprievodnom liste uviedli Váš súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo, ekonómia, verejná správa, manažment

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Strojopis - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť
- flexibilita
- zodpovedný prístup k práci
- výborné komunikačné zručnosti
- schopnosť zvládať stresové situácie
- chuť učiť sa nové veci a hľadať riešenia.

Odborné schopnosti:
- zákon č. 343/2015 Z..z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov

Spoločnosť TAYLLOR & COX Slovensko, a.s. už od roku 2011 pomáha ľuďom rozvíjať svoj potenciál a tak ľahšie dosahovať stanovené ciele. Poskytujeme služby v oblasti vzdelávania, kariérneho rozvoja, poradenstva, personálnych a systémových certifikácií.
Naším dlhodobým cieľom je vybudovanie komplexnej Manažérskej akadémie poskytujúcej nie len odborné vzdelanie ale aj vzdelávanie v oblasti mäkkých zručností, ktoré je medzi zamestnávateľmi čoraz žiadanejšie. Veľký dôraz preto kladieme práve na kvalitu služieb a spokojnosť zákazníka.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov