Pridať inzerát

Koordinátor projektov financovaných z EU

TAYLLOR & COX Slovensko, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacUvedená mzda je základna mzda. Výsledná mzda bude záležať od skúsenosti a znalosti prijatého uchádzača.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a kompletizácia projektovej dokumentácie
- vypracovanie podkladov pre žiadosti do výberového procesu
- monitoring aktuálnych a plánovaných výziev
- spracovanie projektov
- príprava projektových príloh
- komunikácia s členmi projektového tímu
- komunikácia s riadiacimi orgánmi
- konzultačné a poradenské služby pre partnerov

- mladý dynamický kolektív
- možnosť rastu
- notebook, telefón
- Home Office podľa potreby
- možnosť využívať služobné auto aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v práci s EU projektami

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť
- precíznosť
- komunikatívnosť

Spoločnosť TAYLLOR & COX Slovensko, a.s. už od roku 2011 pomáha ľuďom rozvíjať svoj potenciál a tak ľahšie dosahovať stanovené ciele. Poskytujeme služby v oblasti vzdelávania, kariérneho rozvoja, poradenstva, personálnych a systémových certifikácií.
Naším dlhodobým cieľom je vybudovanie komplexnej Manažérskej akadémie poskytujúcej nie len odborné vzdelanie ale aj vzdelávanie v oblasti mäkkých zručností, ktoré je medzi zamestnávateľmi čoraz žiadanejšie. Veľký dôraz preto kladieme práve na kvalitu služieb a spokojnosť zákazníka.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

Zelinárska 6
821 08 Bratislava