Kuriér - rozvoz jedla (cez digitálnu platformu) Bratislava - Nitra - Košice - Banská Bystrica - Žilina

TAXI 24 SK - TAXI & COURIER SERVICES s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacUvedená mzda je orientačná. Pre viac informácii o mzde nás neváhajte kontaktovať.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak sa chcete stať kuriérom v meste Bratislava, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Košice, musíte splniť nasledujúce kritériá:
Musíte mať minimálne 18 rokov
Dohovoriť sa aspoň slovensky alebo angličtinou
Vlastniť smartphone (Android, iOS, Huawei)

Mať slovenské telefónne číslo
Doručovať môžete vlastným autom, na motorke, na bicykli a onedlho aj na e-scooters.

Čo potrebuješ ?
Termotaška (zabezpečujeme)
Musíte použiť našu termotašku: jej cena je 25 EUR a táto suma bude odpočítaná z vašej prvej výplaty. Poplatok Vám vrátime iba v prípade, že termotašku vrátite čistú a v dobrom stave pri ukončení.
Automobil (vlastné alebo prenajaté od nás)
Smartphone (Android, iOS, Huawei)
Nabíjací kábel alebo powerbanku
USB-adaptér
Držiak telefónu
Bicykel / Motocykel / E-Scooter
Vodotesný (zápästný) držiak na telefón
Powerbanku
Prilbu
Bezdrôtové slúchadlá
Pláštenku
Rúško alebo respirátor FFP2 (podľa aktuálneho nariadenia úradu vlády SR)

Pred zahájením príjmania objednávok sa vždy uistite, že sú donáškové zariadenia pripravené a v dobrom stave a Váš smartphone nabitý.

Ako kuriér, si musíte pred prijatím objednávky zvoliť spôsob dopravy, ktorý je pre Vás najpohodlnejší.

V súčasnosti máte na výber z jednej z nasledujúcich možností:
Automobil
Bicykel
Motocykel / E-Scooter

Vždy sa ubezpečte, že je funkčné a objednávku doručíte bezpečne a rýchlo.
Pri využívaní dopravného prostriedku sa uistite že máte správne zvolený prostriedok, pri nesprávnom zaškrtnutí (napr. že máte auto a ste označený ako bicykel) - váš profil môže byť zablokovaný!

pracujete v čase kedy vám to vyhovuje
neobmedzený počet prijatých objednávok
týždenné, 2-týždenné mesačné vyplácanie

prácu je možné vykonávať v mestách Bratislava Nitra Košice Banská Bystrica Žilina

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť
orientačné schopnosti
práca so smartphonom
zdravotný preukaz

TAXI 24 - TAXI & COURIER SERVICES vzniklo v septembri 2019, stali sme sa registrovaným partnerom spoločnosti BOLT. Taktiež poskytujeme naše služby pre všetky firemné segmenty.
Naším krédom je promptnosť, spoľahlivosť a bezpečnosť. Poskytujeme naše služby ako je taxislužba, doručovanie jedál a kuriérske služby na území celej Slovenskej republiky. Našu značku nájdete v Českej republike a v Chorvátsku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov