Pridať inzerát

Upratovačka

TAURIS, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Potravinárska 6, Rimavská Sobota
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 570 EUR/mesiac+ variabilná zložka do výšky 3% základnej mzdy + príplatky
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- upratovanie kancelárií, šatní, chodieb, WC v administratívnej budove ( AB ) a v ostatných budovách ( OB )
- triedenie prádla
- odnáša špinavé prádlo do práčovne a prináša čisté prádlo
- prináša hygienické potreby na stredisko
- vystrojovanie pracovníkov ( obuv, odev… )
- evidencia, kontrola, dávanie požiadaviek na objednávanie pracovných odevov a obuvi, dávanie požiadaviek na opravy odevov firme ktorá vykonáva prenájom a servis odevov
- rozdeľovanie a správa kľučov od skriniek na odev pracovníkov
- zadávanie požiadaviek na objednávanie čistiacich a dezinfekčných prostriedkov a pomôcok na vykonávanie čistenia a dezinfekcie, ich príjem , rozdeľovanie , výdaj, evidencia
- umývanie pohárov, šálok u generálneho, výrobného, ekonomického riaditeľa, v zasadačkách
- práce súvisiace s chodom strediska hygieny a odpadového hospodárstva ( H a OH ) a práce na tomto stredisku

Bohatý sociálny program, práca v stabilnej spoločnosti, možnosť kariérneho rastu
- Odmeny pri pracovnom a životnom jubileu
- Vianočné odmeny
- Veľkonočný a vianočný balíček z výrobkov spoločnosti TG
- Vitamínové balíčky
- Zľavy na vlastné výrobky
- Výhody vo vybraných bankách (nižšie úrokové sadzby, zrušenie poplatkov za vybavenie)
- Zľava pri kúpe vozidla ŠKODA
- Finančné poradenstvo
- Príspevky na rekonvalescenciu vo vybraných zariadeniach
- Karta MULTISPORT
- Firemné kultúrne podujatie – TAURIS DAY

Životopisy a motivačné listy zasielajte mailom na nižšie uvedenú mailovú adresu.
Na pracovný pohovor budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2021 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

- zodpovednosť
- manuálna zručnosť
- flexibilita
- samostatnosť
- odolnosť voči stresu

Stabilná výrobno-obchodná spoločnosť patriaca do skupiny TAURIS GROUP, zaoberajúca sa výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Potravinárska 6
979 01 Rimavská Sobota

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Alexandra Kováčová
Tel.: +421910878073
E-mail: poslať životopis