Pridať inzerát

Obsluha kotolne

TAURIS, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Potravinárska 6, Rimavská Sobota
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiaczákladná mes. mzda 700€ + 13% variabilná zložka, dochádzkový bonus, možnosť ďalších príplatkov napr. za zmennosť
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sleduje chod zverených zariadení / regulačná stanica plynu, parné kotly, plynové horáky, napájacie a dávkovacie čerpadlá, zmäkčovacia stanica, kondenzné a napájacie hospodárstvo, výmenníkové stanice ÚK, TÚV, nízkotlaké kotolne areálu a ostatné zariadenia zverenej prevádzky energetického centra, zapína a vypína ich
- podľa potreby, pokiaľ nepracujú automaticky, otvára, zatvára uzatváracie a regulačné armatúry.
- kontroluje tesnosť rozvodov plynu v pravidelných intervaloch penotvorným roztokom
rozoberateľné spoje,
- kontroluje rozvody pary, teplej vody, kondenzátu, drobné závady, netesnosti odstraňuje
- bezodkladne, zistené závady nahlasuje nadriadenému a ďalej spolupracuje na odstraňovaní závad.
podobne aj ostatné vzniknuté závady a poruchy ostatných zariadení.
- kontroluje v pravidelných intervaloch únik CO, bezpečnostnú armatúru vyhradených technických
zariadení.
- pripravujú kotly, a iné tlakové zariadenia na prehliadky a revízie – otvorenie, vyčistenie, výmena,
oprava, pretesnenie spojov uzatváracích a zabezpečovacích armatúr.
- v prípade kotlov opravu výmurovky, opätovne uzatvárajú a spolupracuje pri vykonávaných
skúškach, funkčnosti, tesnosti, či tlakových skúškach a riadi sa pokynmi odborného pracovníka
- kontroluje výmenníkové stanice, zber a prečerpávanie kondenzátu,
- sleduje vykurovacie systémy ÚK – regulácia, kolobeh vody, odvzdušňovanie radiátorov na vrchnom poschodí AB, podľa pokynov
- denne v predpísaných intervaloch odpisuje stavy meradiel plynu, tlaky a teploty plynu, tlaky a
teploty pary, teploty TÚV.
- chemickou skúškou kontroluje kvalitu napájacej vody, upravenej vody a kondenzátu,
v prípade odchýlok od predpísanej kvality hľadá príčinu stavu, odstraňuje závadu, robí opatrenia
na zlepšenie stavu.
- o celom priebehu služby robí záznam v prevádzkovom denníku kotolne, o vykonaných kontrolách
zabezpečovacích armatúr TN na zvláštnych tlačivách.
- podobne, ale v menšej miere vykonáva dohľad 2-krát za deň nad automatickou teplovodnou sústavou
- informuje nadriadeného o akýchkoľvek zistených závadách, poruchách a iných neštandardných
stavoch zariadení.
- pri montážnych a demontážnych prácach, väčších opravách zariadení v kotolni, na rozvodoch a
výmenníkových staniciach spolupracuje s dodávateľmi týchto prác.
- oboznamuje sa s technickou dokumentáciou súvisiacou s prevádzkovaním kotolne a ostatných
zariadení a riadia svoju činnosť v ich zmysle: prevádzkové poriadky plynových kotolní, havarijné
a protipožiarne plány, návody na obsluhu a prevádzkové predpisy jednotlivých zariadení

Práca v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- Odmeny pri pracovnom a životnom jubileu
- Vianočné odmeny
- Veľkonočný a vianočný balíček z výrobkov spoločnosti TG
- Vitamínové balíčky
- Výhody vo vybraných bankách (nižšie úrokové sadzby, zrušenie poplatkov za vybavenie)
- Zľava pri kúpe vozidla ŠKODA do výšky 16% z ceny vozidla
- Finančné poradenstvo
- Karta MULTISPORT
- Firemné kultúrne podujatie – TAURIS DAY
- Možnosť kariérneho postupu - vedúci dielne

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vyučenie v odbore

Počet rokov praxe

2

Dobrá pracovná morálka, samostatnosť pri riešení odborných úloh, ochota pracovať na zmeny v nepretržitej prevádzke,
pracovník na obsluhu tlakových zariadení a kotlov Aa-III-uvedené osvedčenie nie je podmienkou

Stabilná výrobno-obchodná spoločnosť patriaca do skupiny TAURIS GROUP, zaoberajúca sa výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Potravinárska 6
979 01 Rimavská Sobota